Jump to content

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

AdminSlayer

Önerilen İletiler

Ukalalık gibi olmasın, tecrübeliyimdir bu konularda :)

1- İlk ve en önemli madde: Kızlara karşı ilgisiz davranacaksın, böylece kızlar seni bir hedef olarak görmeye başlayacak. (Kızlar hemcinsleri arasında ultra rekabetçi insanlardır :P )

2-Dürüst, iyi kalpli, şefkatli, olumlu, kısacası erdemli olacaksın.

3- 2. Maddeye sadık kalmakla beraber, asi, yeri geldiğinde hırcın ve ukala olabileceksin.

4-Sırf ortam neşelensin, kızlar benden etkilensin diye espri yapmaya çalışmayacaksın, sıvarsın, üzerine tüy dikip rezil olursun. Mesela bu yersiz espriydi :) Eğer espri yapmaya yeteneğin varsa sen çabalamasan da yerinde ve zamanında espriler çıkar ortaya. Eğer espri yapmaya yeteneğiniz yok ise ortam içinde daha ağır olun ve başkalarının yaptığı esprilere kibarca gülmekle yetinin. Çok çekici bir durumdur bu.

5-Yakışıklı olmak her zaman için + puandır ancak eğer yakışıklı olmadığınızı düşünüyorsanız diğer niteliklere odaklanın. Güzel kızların sevgilileri genelde çirkindir. Sebebi şaşırtıcı;

***Yakışıklı erkekler bu niteliklerine fazla güvendikleri için kızlara karşı başka bir şeye ihtiyaçları olmadığın düşünürler ve yanılırlar. Sonuçta kaybederler. Yakışıklı olmayanlar ise bu tip bir dayanakları olmadığı için güzel konuşmayı, efendi oturup kalkmayı, insanları etkilemeyi öğrenirler. Bunun da anlamı karizmadır. Karizmaya özen gösterelim. Kızlar bunu sever.***

6-Kalabalık kız gruplarında erkeksi tavırlarınızı koruyun, buna ek olarak normalde olduğundan daha femine(kadınsı) davranmanız gerekiyor. Bunun sebebi kızların kendilerini size daha yakın hissetmelerini sağlamak ve onları anlayabildiğinize inandırmaktır. Kızlar empati yeteneğine çok değer verir.

7-Maddeler uzar da uzar ama ben bitirişi yapayım. Yukarıda yazdıklarımı unutun şimdi, sadece kendiniz olun. Ancak bu şekilde gerçek eşinizi ve aşkınızı bulabilirsiniz. Saygılar :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 334
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ukalalık gibi olmasın, tecrübeliyimdir bu konularda :) 1- İlk ve en önemli madde: Kızlara karşı ilgisiz davranacaksın, böylece kızlar seni bir hedef olarak görmeye başlayacak. (Kızlar hemcinsleri ara

"Başkası olma kendin ol, böyle çok daha güzelsin" diyenler ile "Önemli olan dış değil, iç güzelliktir" diyenleri toplayıp cosplay partisi yapalım bence çok kalabalık oluruz :P

Madde 7 hariç hepsi yanlış :)

21.yy'dayız üstadım bu maddelerin benim gözlemlerime göre eskide kaldı artık serseri ve belalı tiplerin modası sanırsam...garip garip amaçlar ve saçmalıklar yapan elemanların peşinden koşan kız sürüsü kaynıyor aralarında varsa vardır düzgün bir kız ama diğer kızlar onuda bir zaman içinde bozuyor...

Bu devirde hiçbir kıza güvenip aşık olacağımı sanmıyorum...şimdi aşırı derece karşı cinsin bu tercih ve davranışlarını eleştirirdim ama ortam gerilmeye başlar ve çoğu karşı cins bu dediklerimi okuyup üstlerine alınır ki ben her ne kadar kime diyeceğim belli olsada...

21.yy'da düzgün bir kızı samanlıkta iğne aramaktan bile daha zor bulursun en azından benim düşüncem böyle...şuana kadar gördüğüm kızlardan sadece bir kaçtanesi adam gibi adamlardan hoşlandı geri kalanları tinerci sigara içen veya ne halt olduğu belli olmayan tiplerden eminim senin etrafındada bu tip elemanlarla çıkan doludur sadece kaldırıp başını onlara bak hemen fark edeceksin...

Bu benim kendi gözlemlerim ama olumlu şeylerde gördüm çok hanım efendi eğlence dozunu fazla abartamayan kızlarlada tanıştığım olmuştu...ben biraz eski kafalıyım galiba bu konuda kusura bakmayın :)

!YÜKSEK DERECEDE ÖZELEŞTİRİ!

Ayrıca "başkası gibi olmaya çalışan insan asla hayatı kendisi gibi yaşamamış insandır"

(LeornKayn özlü söz)

bu yüzden 7.Maddeyi destekliyorum!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

21.yy'dayız üstadım bu maddelerin benim gözlemlerime göre eskide kaldı artık serseri ve belalı tiplerin modası sanırsam...garip garip amaçlar ve saçmalıklar yapan elemanların peşinden koşan kız sürüsü kaynıyor aralarında varsa vardır düzgün bir kız ama diğer kızlar onuda bir zaman içinde bozuyor...

Bu devirde hiçbir kıza güvenip aşık olacağımı sanmıyorum...şimdi aşırı derece karşı cinsin bu tercih ve davranışlarını eleştirirdim ama ortam gerilmeye başlar ve çoğu karşı cins bu dediklerimi okuyup üstlerine alınır ki ben her ne kadar kime diyeceğim belli olsada...

21.yy'da düzgün bir kızı samanlıkta iğne aramaktan bile daha zor bulursun en azından benim düşüncem böyle...şuana kadar gördüğüm kızlardan sadece bir kaçtanesi adam gibi adamlardan hoşlandı geri kalanları tinerci sigara içen veya ne halt olduğu belli olmayan tiplerden eminim senin etrafındada bu tip elemanlarla çıkan doludur sadece kaldırıp başını onlara bak hemen fark edeceksin...

Bu benim kendi gözlemlerim ama olumlu şeylerde gördüm çok hanım efendi eğlence dozunu fazla abartamayan kızlarlada tanıştığım olmuştu...ben biraz eski kafalıyım galiba bu konuda kusura bakmayın :)

!YÜKSEK DERECEDE ÖZELEŞTİRİ!

Ayrıca "başkası gibi olmaya çalışan insan asla hayatı kendisi gibi yaşamamış insandır" bu yüzden 7.Maddeyi destekliyorum!

Aynısı erkekler içinde geçerli şu samanda iğne arama konusunda..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:) Zaten esprisi de 7. madde de Narulove haklı. Ama Leorn'un da dediği gibi kendine göre düzgün birini bulmak zor. Ama dostum şu açıdan bak, eğer sen böyle düşünen biri isen senin gibi düşünen bir kız da vardır. İnsanların çiftleriyle beraber yaratıldığına inanırım ben.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tuhaf bir öngörü fakat ben pek inanmıyorum dediğine.Ayrıca evet insanın ruh ikizini bulması çok zor,bazı erkekler her kızı aynı sanınca veya bazı kızlar her erkeği aynı sanınca kimseye güvenemez oluyorlar.Bunun nedeni de yanlış başlangıç ve ilişkiler zaten.İnsanları iç dünyasına kapatabiliyor.Konuya dönersek ve hayatın gerçeklerini de göze alırsak aslında kendin olduğunda kendin olmayanlardan az sevildiğini görebilirsin.Ancak o insanları seven kızlar içi boş elbiselere benzerler.Gerçek olanlarsa sadece hakiki kızı bulurlar.Bana göre bu yüzden insan kendi olmadıkça ruh eşini de bulamaz,bu yüzden hep ayrılıklar boşanmalar var zaten.Tanımadan bilmeden evlenmek sevgili olmak.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:) Zaten esprisi de 7. madde de Narulove haklı. Ama Leorn'un da dediği gibi kendine göre düzgün birini bulmak zor. Ama dostum şu açıdan bak, eğer sen böyle düşünen biri isen senin gibi düşünen bir kız da vardır. İnsanların çiftleriyle beraber yaratıldığına inanırım ben.

Öyle bir kız yoktur demedim vardır tabi sadece bulması zor...ayrıca ben yazımın sonunda iyi kızlarlada tanışmış olduğumu belirtmiştim iyi kızlardı ama kafa yapıları bana uymadığı için hiç çıkmadım onlarla...ön yargı kötü birşeydir her ne kadar ön yargına engel olmaya çalışsanda dalgınlık anında ön yargın kararını etkiler...bir kız böyle bide hepsi böyledir diye hiç bir genelleme yapmadım bugüne kadar sadece gözlemlediklerimi gördüm...

Umutlu tarafıma gelirsek böyle bir söz çıkıyor kafadan ama ben karamsarlağa devam edeceğim gibi :)

Umarım herkes gerçek aşkını bulur ve "sonsuza kadar mutlu yaşadılar" sözüyle devam ettirir...:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.