Jump to content

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

AdminSlayer

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 334
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ukalalık gibi olmasın, tecrübeliyimdir bu konularda :) 1- İlk ve en önemli madde: Kızlara karşı ilgisiz davranacaksın, böylece kızlar seni bir hedef olarak görmeye başlayacak. (Kızlar hemcinsleri ara

"Başkası olma kendin ol, böyle çok daha güzelsin" diyenler ile "Önemli olan dış değil, iç güzelliktir" diyenleri toplayıp cosplay partisi yapalım bence çok kalabalık oluruz :P

Madde 7 hariç hepsi yanlış :)

Helal olsun, adamın özgüveni tam :D Açıkcası üniversite de 2 seneyi bitirdim. Bir tecrübemi paylaşayım madem uçuyoruz :P

Üniversiteye gelene kadar kızlara ilgim vardı hayli, tabi çok da aram iyidir kızlarla. Arkadaşlarımın çoğunluğu kız olduğu gibi kızlarla romantik olarak ilgilenmeyi de çok severdim. Prensip olarak hiç sevgilim olmadı (böyle söyleyince çevremdeki kimseye inandıramıyorum). Ben hep tek olsun, son olsun mantığındayım ama dediğim gibi eskiden kızlarla iyiydim. 3 tanesini idare ettiğim de oldu ama şimdi düşününce ne kadar basit ve iğrenç bir davranış şekliymiş diye düşünüyorum...

Neyse geldim üniversiteye, ilk sene bütün kızlar şu "kampüs boy" dediğimiz kıvırcı saçlı popi çocukların peşinden koşardı. Ben de projeler, iş güç, büyük idealler derken koşturup durdum. 2. sene kız erkek, herkes benim yaptığımı mantıklı buldu ve bana yanaşmaya çalıştılar. Ha baktılar aşkla meşkle karın doymuyor, şöyle prestij sahibi, tanınmış, kariyer yapmış adamların peşinden gidelim mantığına büründüler. Bu sefer de ben onlara yüz vermedim. Gerçekten çok çıkarcı insan kaynıyor etrafımda. Dolayısı ile ciddi anlamda idealist çevremle yola devam ettim. 2. senenin sonuna doğru kızlar çok rahatsız edici olmaya başlayınca (koca arayışları vol. 1541613) saçı sakalı uzattım, çirkin olmaya çalıştım as possible :D

Neyse ne, şu saatten sonra hiç bir kızın peşinden koşasım gelmiyor. Benden dost tavsiyesi, bunlar fani şeyler. İşinize gücünüze bakın, cidden zaman kaybı.

evcil insanım dedim ya, yine de kız peşinden koşmak imkansız değil ama isteksiz olmamın sebebini sen söylemişsin :D

şöyle anlatayım: bilgisayar müh. bölümündeyim. gıda, endüstri hariç kız bulunabilecek nadir mühendislik bölümlerinden yani. sınıfımızın yarısı kız, neyse. sınıfımızda güzel bi kız da var, yani güzel derken, benim beğendiğim. 4. sınıftan Microsoft elçisi konuşmaktan aciz biriyle takılıyor. sebebini anlatmama gerek yok sanırım.

ünivde olcak böyle şeyler, lisede gününüzü gün edin çünkü eğer bunları görmezden gelemiyorsanız ünivde benim gibi evcil biri olup çıkarsınız sanırım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Demek ki neymiş. Steins gatede ki gibi öyle, ayın ilgi alanına sahip kişiler daha iyi anlaşamıyormuş. Zıt olacak hacı, House m.d de adam nasıl bilgili doktor değil de, ezebileceği taze doktorları işe alıyordu benzer hesap. Sevdiğin kişi ile aynı olman iyi bir şey değil. Tabi hiç bir ortak noktan yoksa o da kötü. Ama ortak noktan vardır tabi, yaşamayı seviyorsunuzudur ikinizde falan. Nefes almayı bırakmıyorsunuz mesela :lol:

Ama cahili de sevmem. Cahil derken, zekası düşüklerden bahsediyorum. Yani sen bir şey dediğin de anlayabilsin en azından demi, yoksa sohbet olmaz.

Soru kızlar olduğundan üste dediklerim geçerli değil,kızlar kelimesini ortalama olarak 20 yaşından küçükler olarak değerlendirelim. Evlenme yaşları yani, ülkemiz de evlenmeden kadın olan azdır.

Kızlar kimlerden hoşlanır. Kaslı olacak, yakışıklı olacak gerisini boşver. Daha kız olan biri, öyle ayrıntıya bakmaz erkekte...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tamamen pazarlama ile alakalı. Böyle kendinden emin bir şekilde özgüvenli ve güçlü erkek imajı çizip kendini kıza kakalayacaksın. İyi olmasan bile sanki iyiymişsin gibi davrancaksın. Müşteriyi iyi tanıyıp ona göre kendini süsleyeceksin.

bi garip oldum imzamdaki resmi başkasının imzasında görünce, pişti olmuş gibi :D

Göstereydin işte :D valla bana soran kızlara öve öve bitiremiyorum senin baklavalarını :D :D

eheh beni sevenler övüyormuş zaten bi de ben göstermeyeyim, yolda tecavüz falan ederler :o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bi garip oldum imzamdaki resmi başkasının imzasında görünce, pişti olmuş gibi :D

eheh beni sevenler övüyormuş zaten bi de ben göstermeyeyim, yolda tecavüz falan ederler :o

Sen fatmagül müsün de taciz edicekler.... :D

Paçalı don mu giyiyosun yoksa yada puantiyeli elbisen mi var mustafan var mı :D

Fatmagül deilsen bişey olmaz....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.