Jump to content

Onların dünyasında insanlar nasıl evleniyor?

Eternal_Aya

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 44
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tamam romantizm ve aşk delisi değilim ama 200 bölüme gelicez hala kimsede bir tık yok kimin kime neler hissettiğini az buçuk tahmin ediyoruz belli oluyor Fairy taili çok seviyorum ama bu duyarsızlık b

Fairy Tail biraz garip bir anime içinde kan yok ama üst düzey ecchi var. Çok büyük bir Sevgi var ama Aşk yok. Animenin esas konularından biri olan Ejderhaları bile kaç bölüm olmasına ramen doğru düzgü

Aynen yüzde yüz aklımı okumuşsun seviyorum keraaları ama böyle giderse dalıcam o animeye dava ediciim şirketi falan ehehe =D natsuyu kaçırıp ben evlenicem hatta :P Tmm ölede abarttılar yani 200 bölüm

Finalde evlenirler artık.

sanmıyorum.Geçen haftaki anime bölümündeydi sanırım...

Lisanna öyle bir kıyafet giymiştiki natsunun yerinde olmak istedim natsuya gelip biz küçükken evleneceğiz demiştik gibi bir şey söylemek üzeriydi aha dedim tamam oluyor sonunda kafalarına gökten lucy düştü arkadaş nesin sen gökten zembille inip güzelim sahneyi mahvediyorsun. bu seride kolay kolay romantizm olacak gibi durmuyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lisanna öyle bir kıyafet giymiştiki natsunun yerinde olmak istedim natsuya gelip biz küçükken evleneceğiz demiştik gibi bir şey söylemek üzeriydi aha dedim tamam oluyor sonunda kafalarına gökten lucy düştü arkadaş nesin sen gökten zembille inip güzelim sahneyi mahvediyorsun. bu seride kolay kolay romantizm olacak gibi durmuyor.

nalu forever <3 iyi yaptı hahahha :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Acayip spoiler yedim :D Merağın gözü kör olsun :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fairy tailin animesi çok çocukça ama mangası güzeldi o da zaman atlamasından sonra bozdu. Favori karakterlerimin odak noktası olduğu-gildartsın hiç konuşma olmayan bölümü ve mira-chanımın en güçlü şeytan formu- Bir kaç bölüm bile beni izlemem için teşvik etmedi açıkçası

Bu saatten sonra da bir cacık olacağını sanmıyorum zaten gene işte böyle bir karakterimin odak noktası olduğu manga bölümlerini indiririm o kadar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.