Jump to content

Onların dünyasında insanlar nasıl evleniyor?

Eternal_Aya

Önerilen İletiler

Ben sırf bu yüzden Fairy Tail izlemeyi bıraktım denilebilir ama en önemli etken kimsenin ölmemesi ve her zaman kazanmaları. Artık o kadar sıkıldım ki mangayı takip bile etmek istemiyorum. Çünkü sonunda ne olacağını tahmin edebiliyor insan ki ben ilk başta Fairy Tail animesini gerçekten çok sevmiştim. Bir olayı uzattıkça uzatıyor mangaka ve bu gereksiz yere olduğunda artık gına geliyor insanın okuyası kaçıyor ki başlarına ne gelse hiç kayıp vermeden kurtuluyorlar o ayrı konu.

Lisanna hakkında;

Lisannadan bahsedecek olursak ölü olarak bilindiğinde daha ön plandaydı geri döndüğünde ise çok farklı bir muamele gördü bence mangaka tarafından geri plana atıldı natsu ile geçmişi hiç sayıldı kendi kanaatimce.

Ve şunuda ekleyeyim ben Lisannaya bayılmıyordum hatta Natsu x Lucy taraftarıydım denilebilir. Buna rağmen bu şekilde geri plana atılmasına çok üzüldüm.

Manga da biri muhtemelen ölecek :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 44
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tamam romantizm ve aşk delisi değilim ama 200 bölüme gelicez hala kimsede bir tık yok kimin kime neler hissettiğini az buçuk tahmin ediyoruz belli oluyor Fairy taili çok seviyorum ama bu duyarsızlık b

Fairy Tail biraz garip bir anime içinde kan yok ama üst düzey ecchi var. Çok büyük bir Sevgi var ama Aşk yok. Animenin esas konularından biri olan Ejderhaları bile kaç bölüm olmasına ramen doğru düzgü

Aynen yüzde yüz aklımı okumuşsun seviyorum keraaları ama böyle giderse dalıcam o animeye dava ediciim şirketi falan ehehe =D natsuyu kaçırıp ben evlenicem hatta :P Tmm ölede abarttılar yani 200 bölüm

Manga da biri muhtemelen ölecek :D

Gelecekten kısa bir kesit göstermişti mangaka Levy vardı ve bir mektup yazıyordu orada söylüyordu diye hatırlıyorum ancak, öleceklerini sanmıyorum gelecekten gelen Lucy mutlaka bir şey yapar ve kurtulurlar. Boş yere gelmiş olamaz o bence :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana göre Fairy Tail'in çizimleri karakter zenginliği ve OST'ları çok güzel olan bir anime ancak sevmediğim en kötü yanı bir konuyu aşırı derecede uzatmaları. Ejderhalara gelirsek açıkcası ben çok merak etmiyorum ama edenler çok bekleyecek anlaşılan. :lol: İşin ilginç yanı animeye biraz çocukca diyebiliriz ama Fairy Tail'li izleyen bir çocuk dibine kadar ecchi olan bir animenin, üstünde nasıl bir etki bırakacağını siz düşünün. :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shounen mangalarda aşk pek vurgulanmaz. Dikkat edin Naruto'da aynı şekilde, sevgi var ama aşk sahneleri yok. Keza Full Metal Alc. Fairy Tail, Bleach, sayarım daha. Bu mangakanın yetenek dağılımı ile alakalı bir mevzu mesela. Hani ben de yazıyorum, paylaşayım o psikolojiyi. Sürekli vurdulu kırdılı şeyler yazıp çizince insan, böyle romantik meselelere gelince kendi kendine utanıyor, konuyu saptırıyor. Gerçek hayatta romantik olmakla bunu kağıda dökmek arasında uçurum var :) Ama ünlü mangakaların son zamanlarda bu konuya çok odaklandığı doğrudur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Fairy Taili 150 li bölümlere kadar sadece gülmek için izliyordum her ne kadar ağlattığı sahneler de olsa ama şu son konu bayağı ilgi çekici olmuş ha bir de gözümü gönlümü doldursunlar diye izliyorum :D :D echi sadece kızlarda değil erkeklerde de güzel kullanılmış :D ayrıca karakter olarak müthiş kişiler var özellikle Erza'nın karakter yapısına çok özenilmiş Master Makarov'a olan hayranlığımdan daha önce bahsetmiştim zaten :) Bir de en sevdiğim şey bu animede doldurma bölümlerin olayların sonuna konulması en heyecanlı yerde araya sıkıştırmıyorlar çok şükür :D

Evlilik konusuna gelince bildiğim kadarıyla lonca üyelerinden Bisca ve Alzack kilisede evleniyorlardı. O dördünün arasında bir şey olacağını sanmıyorum ben zaten arkadaşlar da belirtmiş bu tarz çalışmalarda ikili ilişkileri hep belirsiz yapıyorlar. Ama eser tamamlanırken Juvia'nın artık emeklerinin karşılığını almasını isterim açıkçası :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok abi benimde sorunum bu işte firy tail ve naruto tarzı animeleri çok seviyorum okul romantik günlük yaşam tarzı animeler beni bayıyor açıkcası tabi bazı istisnalar hariç lovly complex e hastayım yine olsa yine bakarım neyse demek istediğim acsiyon fantastik macera içermeyen animeler izleyemem bayar beni ama abi aksiyonda biyerden sonra bayıyo onuda anladım dövüş dövüş kadeh çarptır yine dövüş dövüş kadeh çarptır yüzlerce bölüm sürüyor tam 1 kıpırtı olucak diyip heves ediyorsun sonra azın açık kalıyosun hiç bişi olmamış gibi devam ediyo abi bu adamlar bunun ortasını bulamıyomu nedir :P
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fairy Tail olayını bilemeyeceğim fakat, shonen animelerin geneli ruhsuz ve saçma oluyor. Güzel bir konu atıyorlar ortaya, sonra sakız gibi uzatıp ilişkileri hiç biri yere bağlama zahmetine de girmiyorlar. Bkz: Bleach

aaa oldu mu şimdi :blink: bleach harika bir anime.lütfen bleach'a laf yokk :D

Fairy Taili 150 li bölümlere kadar sadece gülmek için izliyordum her ne kadar ağlattığı sahneler de olsa ama şu son konu bayağı ilgi çekici olmuş ha bir de gözümü gönlümü doldursunlar diye izliyorum :D :D echi sadece kızlarda değil erkeklerde de güzel kullanılmış :D ayrıca karakter olarak müthiş kişiler var özellikle Erza'nın karakter yapısına çok özenilmiş Master Makarov'a olan hayranlığımdan daha önce bahsetmiştim zaten :) Bir de en sevdiğim şey bu animede doldurma bölümlerin olayların sonuna konulması en heyecanlı yerde araya sıkıştırmıyorlar çok şükür :D

Evlilik konusuna gelince bildiğim kadarıyla lonca üyelerinden Bisca ve Alzack kilisede evleniyorlardı. O dördünün arasında bir şey olacağını sanmıyorum ben zaten arkadaşlar da belirtmiş bu tarz çalışmalarda ikili ilişkileri hep belirsiz yapıyorlar. Ama eser tamamlanırken Juvia'nın artık emeklerinin karşılığını almasını isterim açıkçası :D

tamamiyle sana katılıyorum ^_^
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Bence böyle güzel ya :D için işine aşk falan girince soğutuyor beni animeler. o tarz şeyler izlemek isteseydim farklı türde anime izlerdim sonuçta Fairy tail aksiyon ve macera ağırlıklı bir seri, tabii sadece benim düşüncem

Kesinlikle katılıyorum romantizm ve aşk animeleri izleyebilirsiniz mesela.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haklısınız,shounene romantizm katmak iyi olamayabilir.Ancak madem katmayacaksınız neden hevesimizi kursağımızda bırakıyorsunuz ? Romantizm koymasalarda sevgi koyuyorlar.Juvia x gray gibi. Juvia girmeseydi o zaman animeye ( aman mazallah sırf juvia için izliyorum bennn ) hevesimizi böyle kursağımıza tıkmasınlar o zaman hiç eklemesinler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.