Jump to content

Natsu No Sora AMV [Ore Ska Band - Jitensha]

dreams_and_reals

Önerilen İletiler

Bu şarkıyı ilk Naruto Shippuuden'de dinlediğimde(ending parçalarından birisiydi) aklıma bu anime geldi :) Uzun zaman önce izlemiştim Natsu No Sora'yı böyle durgun bir animeydi ama dediğim gibi şarkıyla çok yakıştırdığım için kısada olsa böyle bir AMV hazırladım :rolleyes: Umarım beğenirsiniz... Ayrıca lütfen yorum yapın.Çünkü; yorumlarınız benim için çok önemli ^_^

NOT: Sanırım bu animenin Youtube'da başka AMV'si yok... Hehe ilk ben mi yaptım ne :D

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=EIve5dDFtC0

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel ya adminliğin hakkını veriyon :) ben ise izliyom :unsure:

Çok teşekkür ederim :) Uğraşsan sende yaparsın yarışmadaki AMV'in çok güzel olmuştu ;)

Gayet güzel olmuş bu arada neden AMV bölümüne yorum yapan sayısı bu kadar az? Üzücü ._."

Teşekkürler :) Bilmiyorum cidden yorumlar az bu bölümde -_- hokage_minato'un dediği gibi sanırım :unsure:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim :) Uğraşsan sende yaparsın yarışmadaki AMV'in çok güzel olmuştu ;)

Teşekkürler :) Bilmiyorum cidden yorumlar az bu bölümde -_- hokage_minato'un dediği gibi sanırım :unsure:

ewt dediğim gibi bir ara güzel bir tane yaparım inş :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.