Jump to content

Mangada erkek karakter nasıl olmalı?

weirdone

Önerilen İletiler

*Öhöm*

Shoujo izlemişliğim yoktur (sanki fazla anime izlemişimliğim varmış gibi!) ama sana genel bir tavsiye vereceğim: Karakterinin akılda kalmasını ve biraz da karizma olmasını istiyorsan ona, diğer insanların onu gördüğünde direkt aklına getirecekleri bir şey ekle. Şimşek ve yuvarlak gözlüklerin Harry Potter'ı hatırlatması gibi. Sadece anime erkekleri için değil bütün serilerdeki bütün karakterler için geçerlidir bu.

Biraz fazla ayrıntı ve fazla gereksiz oldu sanki ama...

Yine de diyim dedim....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Çok manga okuyan biri değilimdir ama her manga türünün hitap ettiği bir yaş kitlesi vardır.Örneğin shounen genelde genç gruba hitap eder ve buna yönelik olarak karaktere şekil verirler.14-17 yaş arası

futurecoffeecup öncelikle sakin, derin nefes al...al al...şimdi ver ama yavaşça, nefes aaaaaal veeeeeeer :D ehem söylediklerine katılıyorum birkaç pürüz buldum o da tartışılmış yetişememişim zaten :)

Karışmayayım konu dağılmasın dedim ama yine duramıyorum! Birkaç FF senin dediğin gibidir doğru, ama FF'nin hası kendini ilk bölümden/tanıtımdan belli eder zaten. İlk bölüme bakmadan önyargılı olmamak

*Öhöm*

Shoujo izlemişliğim yoktur (sanki fazla anime izlemişimliğim varmış gibi!) ama sana genel bir tavsiye vereceğim: Karakterinin akılda kalmasını ve biraz da karizma olmasını istiyorsan ona, diğer insanların onu gördüğünde direkt aklına getirecekleri bir şey ekle. Şimşek ve yuvarlak gözlüklerin Harry Potter'ı hatırlatması gibi. Sadece anime erkekleri için değil bütün serilerdeki bütün karakterler için geçerlidir bu.

Biraz fazla ayrıntı ve fazla gereksiz oldu sanki ama...

Yine de diyim dedim....

Önerin için teşekkürler...

Ama shoujo da genelde romantizm konulu olur ve karakterlerin akılda kalması gibi bir kaygım yok.Sadece karakterler göze hoş gelmesini istiyorum.

Farklı türler iyidir,takip etmekte yarar var.(Ufku açar. :P )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Önerin için teşekkürler...

Ama shoujo da genelde romantizm konulu olur ve karakterlerin akılda kalması gibi bir kaygım yok.Sadece karakterler göze hoş gelmesini istiyorum.

Farklı türler iyidir,takip etmekte yarar var.(Ufku açar. :P )

Romantizm sevmem ondan dolayı, ama duygusal bir anıma denk gelirse açar izlerim tabii ki. Kesinlikle izlemem demem hiçbir şey için. :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.