Jump to content

Gray mı Lyon mu ? (spoiler içerebilir)

BynMubo

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 39
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bana göre graydı ama sonradan lyona kaymaya başladı.Bi insan bu kadar mı kütük olabilir . !! hangisi juvia ile olmalı ?

Gray juviayı hiç sevmiyor değil de juvia kadar sevmiyor :D ama Lyon gerçekten seviyor o açıdan juvia Lyon daha iyi olabilir ^_^

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Misafir RoseOfHeaveN

169.bölümü izlerken Lyon'la Juvia çift olabilir diye düşündüm fakat Juvia Gray'a çok bağlı olan bir kız bence başkasına aşık olamaz :)

Gray farkında onun sevdiğini ama o hiç ilgi göstermiyor arkadaş olarak görüyor onu belki Gray sonlarda düşünceleri değişebilir :D Juvia ile süper bir çift olurlar eminim =)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Grayın juviaya aşık olduğu juvia vs merdy de gösterildi.Merdy birbirine karşı aynı hisleri besleyen insanları bağlayabildiğini söyledi,bu yüzden graya bağlanamadığını ve hatta juvia sayesinde ona bağlandığınıda.Yani grayın juviayı arkadaşça görmediği 111. bölüm ile 112.bölümde gösterildi.Tekrar dikkatle izlersen görebilirsin :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gray iyidir ayrıca lyon juviaya yaklaştıkça gray uzaklaştırmaya çalışıyor :D

katılıyorum

ayrıca lyon nekadar yakışıklı olsa da hatta beyaz saçları ve büyüsüyle çok özlediğim hitsugaya toushirou da benzese juvia nın olduğu gibi herkesin favorisi gray dir :) ne de olsa fairy tail büyücüsü :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.