Jump to content

Animelerde kararsızlığa düştünüz mü ?

Cold Dewil

Önerilen İletiler

Bu arada çok pardon bnm harici disk 2tb :D 2 tb de dolu :D Ve gerçektende silmeye kıyamıyorum :( ve içinde izlemediğim bürsürü anime var :D

Kaç senenin birikimi yaa ? :D

2 tb FULL DOLU ve İçinde seyretmedin var haaa.Benim laptopta 150 gb'cık var sadece şuan.Flash belleği saymıyorum, seninkisinin yanında önemsiz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 65
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben şimdi bile senin gibi bi haldeyim :D

Vardır tabikide kim düşmezki :D Özellikle ben anime seçmekte çok zorlanıyorum :( Ve dediğin gibi bir animeyi bitirdiğimde 2. sezonunu beklemek çok sinir bozucu :(

bende aynı durumdaydım birkaç güne kadar taki akk kotam doldu ve hızım düştü arkadaşlarda saolsun neti rahat bırakmadıklarından o yüzüne bakmadığım serileri hayranlıkla izliyorum şuanda :D

tabi ki oluyor. ecchi veya bunu gibi sapık sapık şeyler içerirse asla, ASLA izlemem ^_^ bunun dışında hizmetçi-sahip ilişkilerine bayılırım. konu bana uygunsa izlerim. darlığa düştüğüm konuysa, öğrenci olduğum için bölüm fazlalığı. bölüm sayısı fazla ama konusu güzelse çok darlığa düşüyorum :(((

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben bir animeye başlıyorum sonra sıkılıyorum başka bir animeye başlıyorum ama içimde de kalıyor bitiremedim diye şuanda 5-6 tane var bitirmediğim. Daha izlemem gereken o kadar çok anime var ki hangisini önce bitirsem kararsız kalıyorum :lol:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ezgi kim bilmiyorum ama baya bir faydalıymış bu konuda :D Ben flasha atıyorum hep.

Benim o. Floodlarını düzenleyen güzel insan. :D

ezgiyi resmen harici hdd niyetine kullanıyorsun gibime geldi :D

O karşılıklı oluyor. Bazıları onda bazıları bende. :D 1 TB boş mu dursun ? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tabi ki oluyor. ecchi veya bunu gibi sapık sapık şeyler içerirse asla, ASLA izlemem ^_^ bunun dışında hizmetçi-sahip ilişkilerine bayılırım. konu bana uygunsa izlerim. darlığa düştüğüm konuysa, öğrenci olduğum için bölüm fazlalığı. bölüm sayısı fazla ama konusu güzelse çok darlığa düşüyorum :(((

Sırf merakımdan soruyorum.Ecchi veya Sapık şeyler seyretmem demişsin .Çoğu animede ecchilik olsa bile herhalde bahsettiğin +++Ecchiler ve Hentailer sanırsam.Çünkü Ecchi kalıbında düşünürsen H.O.T.D. veya ne biliyim G.T.O gibi güzel animeler giriyor.Yanlışım varsa düzelt.

Benim o. Floodlarını düzenleyen güzel insan. :D

Ya ama bir dakika ben tanımıyordum sayılmazzz :unsure:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hayır hiç kararsızlığa düştüğüm olmadı :P konuyu açan kişinin sorduğu soruların hiçbiri aklıma gelmedi, öyle bir düşünce doğmadı zihnimde :lol: sadece animesi biten ama mangada devam eden animelere kıl oluyorum (Bleach, D Gray man v.b.). manga'dan hoşlanmıyorum, animenin yerini tutmuyor ama mecburen okumak zorundayız :D <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yavaş yavaş tanırsın sen önce floodlara son ver gerisi kolay. :D

:D Alışkanlık işte zor olucak ama " Üst üste Flood " yapmam merak etmeyin :D

hayır hiç kararsızlığa düştüğüm olmadı :P konuyu açan kişinin sorduğu soruların hiçbiri aklıma gelmedi, öyle bir düşünce doğmadı zihnimde :lol: sadece animesi biten ama mangada devam eden animelere kıl oluyorum (Bleach, D Gray man v.b.). manga'dan hoşlanmıyorum, animenin yerini tutmuyor ama mecburen okumak zorundayız :D <_<

Birşey söyliyim konuyu ilk açtığımda cidden ilk mesajın böyle olacağını düşünmüştüm biliyor musun ? :D Hatta hiç cevap gelmezse kaparım konuyu falan niyetindeydim

Ps: Bende onların animesinin devam etmesini isterim özellikle D.Gray Man'nin...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Birşey söyliyim konuyu ilk açtığımda cidden ilk mesajın böyle olacağını düşünmüştüm biliyor musun ? :D Hatta hiç cevap gelmezse kaparım konuyu falan niyetindeydim

Ps: Bende onların animesinin devam etmesini isterim özellikle D.Gray Man'nin...

doğru düşünmüşsün, dejavu oldun yani :lol: ben anime izlerken öyle şeylere takmam, tadını çıkartırım. son bölümünden sonrada anime ile ilgili değerlendirme yaparım kendi içimde. şöyle bir geçiririm zihnimde film şeridi gibi animeyi, severim veya sevmem animeyi tamamını düşündükten sonra ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.