Jump to content

Animelerde kararsızlığa düştünüz mü ?

Cold Dewil

Önerilen İletiler

Ben indirmeden tıkla izle yapıyorum. Ve gayet'de güzel oluyor. Eğer indirirsem kendi huyumu biliyorum duramam dvd'ye çeker arşiv yapmaya başlarım ve bu hem maddi hem yer hemde zamanımı işgal eder.

Tıkla izle zor olmuyor mu ? Bazen günde 2- 3 anime çıkıyor üstüne birde takip ettiklerin oluyorsa ? Mesela ben unutkan olduğumdan arşive ekleyip sonra oradan izliyorum .Gerçi bazen arşivlerin arasındada unuttuğum oluyor ama :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 65
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben şimdi bile senin gibi bi haldeyim :D

Vardır tabikide kim düşmezki :D Özellikle ben anime seçmekte çok zorlanıyorum :( Ve dediğin gibi bir animeyi bitirdiğimde 2. sezonunu beklemek çok sinir bozucu :(

bende aynı durumdaydım birkaç güne kadar taki akk kotam doldu ve hızım düştü arkadaşlarda saolsun neti rahat bırakmadıklarından o yüzüne bakmadığım serileri hayranlıkla izliyorum şuanda :D

En önemlisi arşivimiz hiç boş kalmasında :D Gerisi önemli değil...

Aynen öyle :D

Ben indirmeden tıkla izle yapıyorum. Ve gayet'de güzel oluyor. Eğer indirirsem kendi huyumu biliyorum duramam dvd'ye çeker arşiv yapmaya başlarım ve bu hem maddi hem yer hemde zamanımı işgal eder.

Bende öyle yapıyorum artık :( İndirince daha kaliteli daha güzel oluyor ama üşeniyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen öyle :D

Bende artık öyle yapıyorum artık :( İndirince daha kaliteli daha güzel oluyor ama üşeniyorum artık :D

Aynen ve aynen bu konudan muzdarip olan bi ben değilmişim demekki :D ancak çok uzun olupta çok saran animeleri indiriyorum ama normalde uzun zamandır bende indirmeden turkanimeden takip ediyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen ve aynen bu konudan muzdarip olan bi ben değilmişim demekki :D ancak çok uzun olupta çok saran animeleri indiriyorum ama normalde uzun zamandır bende indirmeden turkanimeden takip ediyorum

Bir geçmişte kalan benmişim :angry: ...Tek kalsamda İndirmeyi Destekliyorum. :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel yöntem...Son sözlerinlede gaza gelip, Kuroko no baskete başlıyacam bugün :D

Başla, başla. :D

Ben 2-3 gün önce başladım 15. bölümdeyim. :) 4 büyükleri izledikten sonra ilk başta ana karakteri yadırgadım ama sonradan ilginç gelmeye başladı ve çok sevdim açıkçası. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Başla, başla. :D

Ben 2-3 gün önce başladım 15. bölümdeyim. :) 4 büyükleri izledikten sonra ilk başta ana karakteri yadırgadım ama sonradan ilginç gelmeye başladı ve çok sevdim açıkçası. :)

Spor animesi fazla seyretmesemde deniyelim o zaman.Animeden zarar gelmez :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spor animesi fazla seyretmesemde deniyelim o zaman.Animeden zarar gelmez :D

Eheh öyledir başla çabuk. :)

Normalde bazen kararsızımdır da anime konusunda pek olmadı bu belki de anime izlemede yeni olduğum içindir. .)

izleyin izleyin... kuroko no basket bi harikadır :)

Dimi ya. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.