Jump to content

Animelerde kararsızlığa düştünüz mü ?

Cold Dewil

Önerilen İletiler

Yugioh,Bleach,One Piece,Naruto,Fairy Tail,Katekyo Hitman Reborn.Gintama, Hunter X Hunter,Dragon Ball izledikten sonra ne izlesem diye düşnüyorum kısa animeler hemen bitiyor uzunlardan da pek kalmadı.Spor animelerini hiç izleyesim gelmiyor.Romantik animeleri geceye saklıyorum.Gündüzleri ne izleyeceğimi şaşırdım  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 65
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben şimdi bile senin gibi bi haldeyim :D

Vardır tabikide kim düşmezki :D Özellikle ben anime seçmekte çok zorlanıyorum :( Ve dediğin gibi bir animeyi bitirdiğimde 2. sezonunu beklemek çok sinir bozucu :(

bende aynı durumdaydım birkaç güne kadar taki akk kotam doldu ve hızım düştü arkadaşlarda saolsun neti rahat bırakmadıklarından o yüzüne bakmadığım serileri hayranlıkla izliyorum şuanda :D

• 4 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Bu aralar yine kararsızlık başladı yine.Animeye başladığımdaki o keyif yok şuan nedense. Slam Dunk, Ergo Proxy, Gun X Sword, Towers of Druaga , Witchblade bunları izliyorum ama hepsinin ilk bir kaç bölümünü izledim  ve kaldı öyle bu aralar hiç bilim kurgu ve mecha türü izleyesim de yok,Ana karakteri kız olan aksiyon animeleri bakıyorum onlarında neredeyse hepsini izlemişim. Anime izleyesim de var ama ne izleyeceğimi de bilmiyorum.Uzun soluklu olanlarda da güncele geldim iyice sıkıldım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.