Jump to content

Animelerde kararsızlığa düştünüz mü ?

Cold Dewil

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 65
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben şimdi bile senin gibi bi haldeyim :D

Vardır tabikide kim düşmezki :D Özellikle ben anime seçmekte çok zorlanıyorum :( Ve dediğin gibi bir animeyi bitirdiğimde 2. sezonunu beklemek çok sinir bozucu :(

bende aynı durumdaydım birkaç güne kadar taki akk kotam doldu ve hızım düştü arkadaşlarda saolsun neti rahat bırakmadıklarından o yüzüne bakmadığım serileri hayranlıkla izliyorum şuanda :D

Admini tanımıyor musun? :o Ayıp. :P toprakezgi faydalıdır. :D

Aslında Forumda pek takılmadığımdan kimseyi tanımıyorum.

Admini tanımamak mı ? evet Cahilliğime verin gitsin :D

Animelerin çoğunda kararsızım ilgi çekici değil saçmalayan oluyor en rahatı romantizm olanı saçmalıyor orda ama nedeni var :D

Klişelerden bahsediyorsan eğer evet onlar banada saçmalamaca geliyor...

Düzenlenme: toprakezgi tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben bir animeye başlamadan önce muhtemelen spoilerları bool bool yemiş oluyorum zaten. O yüzden alıştım. :D Ve bölüm indirmeye çok üşeniyorum. Online izlemek daha kolay. Eğer 10-15 dakika dayanamazsam animeyi yarıda bırakıyorum, yani anime seçerken öyle kararsızlığa da düşmüyorum bu yüzden. 10-15 dakikam da gitsin bari. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sadece anime olsa iyi film, dizi hepsinde seçerken zorlanıyorum. :D İzleyip beğendiğiniz şeyden sonra aynı tadı almak için onun gibi bir şey arıyorsunuz, buda epey zorluyor sonra, herhalde izlediğim animeden çok beğenmeyip bıraktığım anime sayısı daha çoktur. :D Bende genel olarak online izliyorum. Çok hoşuma giden bir şey olursa indiriyorum. Zaten internet hızınız normalse fazla sorun olmuyor. :lol:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Ben ilk indirdiğim animeyi izliyorum sanki ilk indirdiğim animeyi önce izlemezsem haksızlık yapıyormuşum gibi geliyor :) zaten indireceklerim animelerin sayfaları yer imlerinde kayıtlı oluyor A dan Z ye siteyi tarıyorum sırayla indirip sırayla izliyorum :) tabi istisnaları da var şiddetle tavsiye edilenlere öncelik verebiliyorum :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O zaman benim daha çok yolum var :D

ben izliyorum siliyorum depolamaya gerek yok diye

sorma benimde harici + pc nin hard disckide dolu silmeyede kıyamıyorum allah kerim bakalım napcaz :D

Bu arada çok pardon bnm harici disk 2tb :D 2 tb de dolu :D Ve gerçektende silmeye kıyamıyorum :( ve içinde izlemediğim bürsürü anime var :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.