Jump to content

J-Fashion (Japon Modası)

MangaTR

Önerilen İletiler

kahkülden sonra bunlara moda da yasaklanmalı :D

Aynen şu tiplere ve kılıklara bak hele :D daha çok bizim ülkedeki ikoncanlar ile apaçilere benziyorlar :D

Şu kız hoş ve kıyafet iyi durmuş üzerinde, japon olmayınca tabii...

TK-2012-05-26-001-001-Harajuku-600x900.j

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynı konuyu 2013'te de açmışsın...  :blink:

http://forum.turkanime.tv/topic/3941-j-fashion-japon-modasi/

Ayy kıyamam acaba konusunu mu bulamadı ki ? :'D Bulamadıysa cidden yardım ederim kolay yani açtığın konuyu bulmak.

Birleşti herhalde. -,-

Bu arada çok güzeller yahu kıskandım  :smile_artiz:  benim çok hoşuma gitti bu moda. :p

Gene +bu arada CloudT adlı üyenin konusunun altıyken de yazayım bari eheh-,- senin her yazdığın şeyi beğenesim geliyor ya belki fark etmişsindir beni*-* gördüğüm yazılarının hepsini beğeniyorum da. :p Neden ise bakıyorum ''Hee o mu yazmış eh okuyayım bakem'' deyip yazının yarısında veya bazen okumadan -bunu yapmamam gerekir- beğeniyorum. Neden bilmem yazılarını çok severek okuyorum hatta bazen okumadan seviyorum. xD Daha çok yaz lütfeen !! Çk bnclm. :embarrassed4-onion-head-emotico :happy-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kusura bakmayın, arama butonunu kullanıyorum ama seçenekleri denesem de, bir türlü konuya denk gelemiyorum. Daha önce dediğim gibi, biraz karışık bir forum. Temizliğe ihtiyacı var gibi geliyor ama haddime olmadığı için çok fazla eleştiri yapmadan, geçiştireyim...

Konular birleştirilirse, daha iyi olur -böyle durumlarda-.

Günün Fotoğrafı

2015101411484_01.jpg

İsim: Mamiko

Meslek: Satış Elemanı

Boy: 165cm

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kusura bakmayın, arama butonunu kullanıyorum ama seçenekleri denesem de, bir türlü konuya denk gelemiyorum. Daha önce dediğim gibi, biraz karışık bir forum. Temizliğe ihtiyacı var gibi geliyor ama haddime olmadığı için çok fazla eleştiri yapmadan, geçiştireyim...

Konular birleştirilirse, daha iyi olur -böyle durumlarda-.

Günün Fotoğrafı

2015101411484_01.jpg

İsim: Mamiko

Meslek: Satış Elemanı

Boy: 165cm

Bir şeye ihtiyacın olur ise zevkle yardım ederim. :D Bildiğim kadarı ile tabi. -,-'' Yaz bana yaz sen. Sor ne istersen. *-* -ürkütücü-  Konular birleşmiş zaten :p tarihe bak anlarsın. :D

Resim için sağ ol. Gene çok sevimli bir abla. :'(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.