Jump to content

En Sevdiğiniz Film Replikleri?

Önerilen İletiler

Star warın çok büyük bi hayranı olmasada 

Korku, karanlık tarafa giden yoldur. Korku öfkeye; öfke nefrete; nefret ise acıya yol açar. 

- YODA SENSEİ

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Uyanın,uyanın Theodenin süvarileri! Kötülükler kapımızda;ateş ve katliam. Mızrak savrulacak,kalkan parçalanacak! Kılıç günü geldi,kızıl gün geldi daha güneş doğmadan! Sürün atlarınızı,sürün!Haydi

- Şeker düğmelerimi bırak bırak ! - Koş koş koş ne kadar hızlı koşarsan koş çünkü ben kurabiyeyim ! + Ye beni tüü. -Çörek adamı tanıyor musun ? +Çörek adamı mı ? -Evet, hani şu --- (hatırlamıyoru

Yüzüklerin Efendisi'ne değinmişken şunu yazmasak olmaz: -YOU SHALL NOT PASS! Bir de en iyilerin tercihi, delikanlı yiğit, favorim Faramir'den: If I ever come back father, think good of me. Tabii ş

• 1 sene sonra...

Dalgaların oradaydın. Seni uzaktan görebiliyordum. Ne garip, birinin sırtını çekici buluyorum diyordum. Sonradan, çok seveceğim ve en son nefret edeceğim montunu giymiştin. (Eternal Sunshine of the Spotless Mind)

Jim Carrey filmlerini tek geçerim. Bu filmde oldukça iyidir. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.