Jump to content

En Sevdiğiniz Film Replikleri?

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Uyanın,uyanın Theodenin süvarileri! Kötülükler kapımızda;ateş ve katliam. Mızrak savrulacak,kalkan parçalanacak! Kılıç günü geldi,kızıl gün geldi daha güneş doğmadan! Sürün atlarınızı,sürün!Haydi

- Şeker düğmelerimi bırak bırak ! - Koş koş koş ne kadar hızlı koşarsan koş çünkü ben kurabiyeyim ! + Ye beni tüü. -Çörek adamı tanıyor musun ? +Çörek adamı mı ? -Evet, hani şu --- (hatırlamıyoru

Yüzüklerin Efendisi'ne değinmişken şunu yazmasak olmaz: -YOU SHALL NOT PASS! Bir de en iyilerin tercihi, delikanlı yiğit, favorim Faramir'den: If I ever come back father, think good of me. Tabii ş

- Şeker düğmelerimi bırak bırak !

- Koş koş koş ne kadar hızlı koşarsan koş çünkü ben kurabiyeyim !

+ Ye beni tüü.

-Çörek adamı tanıyor musun ?

+Çörek adamı mı ?

-Evet, hani şu --- (hatırlamıyorum) caddesinde oturanı. O kıız çörek adamın karısı oluyormuş.

+ Çörek adamın mı ?

-ÇÖREK ADAMIN.

-Eşek konuştu !

+Asıl zor olan çenesini kapatmak.

Shrek

Hep Shrek aklımda şuan başka replik gelmiyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yüzüklerin Efendisi'ne değinmişken şunu yazmasak olmaz:

-YOU SHALL NOT PASS!

Bir de en iyilerin tercihi, delikanlı yiğit, favorim Faramir'den:

If I ever come back father, think good of me.

Tabii şunu da unutmayalım:

-What do your elf eyes see, Legolas?

-The Uruks turn Northeast! They're taking hobbits to Isengard.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

"Delilik, ne parçalanmak ne de karanlık bir sır saklamak.. O, genişletilmiş sen ya da ben.. Yalan söyleyip bundan hoşlanmak.. Sonsuza dek çocuk olmayı dilemek.." "Deli miydim hiç? (...) Belki.. (...) Belki de hayat deli.." Bunu farketmek gerekiyor; deli olup olmadığını, ya da hayatın deli olup olmadığını.. Deliysen bile deli değil denilenlerin şu dünyada birbirini yemesini delilik olarak görüp aslında herkesin deli olduğunu farketmek gerekiyor.. En iyisi mi; "Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine, deli ol dünya senin kahrını çeksin.."

"-Hissetmek istemediğinizde ölüm, rüya gibi gelebilir. Ama ölümü görmek, gerçekten görmek onu hayal etmeyi çok saçma gösteriyor. Belki insan büyürken bir noktada duygusal kalkan kalkıyor.. Belki zihnimize inanamadığımız için sırlar aramaya başlıyoruz.." (Aklım karıştı)

-" Dikkatli bakıyor musunuz? Hayır. Çünkü siz sırrı çözmek değil, kandırılmak istiyorsunuz..." (PRESTIJ)

"Bir hayalin varsa onu korumalısın. insanlar kendi yapamadıkları şeyleri senin de yapamayacağını söylemek isterler.

eğer bir şey istiyorsan onu elde etmelisin." ( The pursuit of happyness )

"Aptalca hayaller peşinde koşmayan bir kalp gösterin, ben de size mutlu bir insan göstereyim." (Ölü Ozanlar Derneği)

" All is well " ( 3 idiots ) (izleyenler anlar :D)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.