Jump to content

Windows 7 tema yükleme anlatım

Misafir Theia

Önerilen İletiler

aynı şekilde ben de başlık açmayı düşünüyordum, hatta bende de erza teması vardı şu an inori var gerçi :D

popüler animelerdeki nerdeyse bütün karakterlerin, bazı animelerin de 1-2 karakterine falan yapmış adam. her biri çok iyi :D bazılarında sesler falan da değişiyor(erza temasına geçerken erza bağırıyor falan, luffy temasında bilgisayar açılırken luffy bağırıyor, direkt moda giriyor insan :D)

Resmi ekleyen

klasör resimleri de o sitede var, ben erza resimlerini indirmiştim erza teması varken, değiştirmedim çok hoşuma gittiler çünkü :D bu arada rias gremory temasını özellikle tavsiye ederim eheheh :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Diyelimki zamanla sıkıldık.Eski haline döndürmenin yolu nedir ?

Masaüstü>Sağ tık>Kişiselleştir den Windows 7'nin kendi temalarına dönebilir yahut eski temanızı Temalarımdan kaydetmiş iseniz tıkladığınız taktirde kayıtlı temanızada geçiş yapabilirsiniz.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Önemli Bilgi : Windows 7 Home basic ya da starter olan bilgisayarların kişileştir seçeneği yok. Bu nedenden dolayı ise Başlat menünüzün resmini değiştirememe durumundadırlar ( Windows'un saçmalığı işte ) veya bir dosyaya tıklayınca dosyanın arka planında naruto vb. bulunduramazsınız. En azından Home basicte masaüstünüzü değiştirebilirsiniz fakat starterde o durumda yok. Sürümünüzü yükseltip Home premium yapmanız gerekmektedir. Onlar için keyler var internetten derin araştırma yaparsanız bulabilirsiniz. Fakat Casper bilgisayarları olanlar bu durumda şanssız hem home basic hemde casperse keyi bulunmamakta örneğin benim bilgisayarımda home basic,

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyengördüğünüz gibi...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.