Jump to content

Windows 7 tema yükleme anlatım

Misafir Theia

Önerilen İletiler

Öncelikle Buradan istediğiniz temayı indirin daha sonra resimlerde gösterilen işlemleri yapın ve sizi istediğiniz anime karakteri karşılasın.

Not :Sisteminizde oluşabilecek hatalar tamamen kendi sorumluluğunuzda olup Türkanime ekibi veya başka şahıslar sorumlu tutulamaz temayı indirip kuran herkes bunu kabul etmiş sayılır.

Not 2: Paylaştığım temaların hepsi tarafımca denenmiştir sorunsuzdur

Not 3:Windows 7 Starter ve Home basic sürümleri malesef tema yüklemeyi desteklemiyor yani bu sürümleri kullanıyorsanız yükleme şansınız bulunmuyor.

İndirdiğiniz temayı rar dosyasından çıkarın ve açın patch klasöründe bulunan UniversalThemePatcher-x64 isimli programı çalıştırın karşınıza çıkan sorulara evet deyin ve resimde olduğu gibi patch'e tıklayın eğer sisteminiz 64Bit ise x64 32Bit ise x86 versiyonunu yüklemeniz gerekmektedir.bu işlemi sadece 1defaya mahsus yapmanız yeterli olacaktır daha sonra kuracağınız temalarda bunu yapmanıza gerek yoktur.

hzy2s.jpg

Daha Sonra;

hzy37.png

hzy3l.png

hzy3q.png

hzy41.png

Windows başlat butonunuda değiştirmek istiyorsak tema klasöründe bulunan "start orb" dosyasını açıyoruz ve windows 7 start orb changer adlı programı çalıştırıyoruz.

hzy4u.png

hzy50.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok teşekkürler :) Shizuo' u kurdum :) Aslında Gintama kurmak isterdimde çok hoşuma gitmediği için kurmadım :(

bir şey değil ayrıca diğer konuda site adresinide verdim hitsugaya falan var hoşuna gidebilir bir göz at :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eski haline nasıl çeviriyoruz peki onu göremedim anlatmamışsın onuda anlatta kaldırmak istediğimizde kaldıramadık diyemiyelim vede başlat yerini eski hale getirmeyi

Eski haline getirmek için windows orijinal temalarından birini seçmeniz yeterli olacaktır ancak ben komple silmek istiyorum derseniz bunun hakkında bir şey diyemem çünkü windows(sistem dosyaları) içine bir çok önemli programla ilişkilendirerek yükleniyor silmek için o programları tek tek bulup kapatmanız gerekiyor buda olumsuz sonuçlar oluşturabilir ama illa sileceğim diyorsanız geniş kaynaklara yönelmenizi tavsiye ederim.

Başlat butonuna gelecek olursak start orb changer programnında restore seçeneğine tıkladığınızda orijinal win7 başlat butonuna tekrar dönecektir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Beğendim birde portgas d. ace olsaydı dante yada revy x3 bunlar çok ağır karakterler çok iyi olurdu.d

Buraya tıklayarak bir çok anime karakter temasına ulaşabilirsin ace falan olması lazımdı gördüm diye hatırlıyorum :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.