Jump to content

Windows 7 Anime Temaları

Misafir Theia

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 60
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Temayı indirmek için resmin altında bulunan linkle tıklayın daha fazla tema istiyorsanız Buraya tıklayın. Nasıl kurulacağını öğrenmek için buraya tıklayın Türk Anime TV Guilty Crown İnori

bu başlat menüsü ve görev çubuğu değişmiyor aynı kalıyor, sadece tema oluyor <_< talimatları uyguluyorum hata veriyor ^_^

Hmm..Kesin diğer oturumlarda da çıkıcak şimdi bu temalar.O yüzden yine indiremiyorum.Abim dın dın eder.Ah be abi <_<

Şu abiler acep benim kardeşimde böyle diyormu :D dün abim notebook'u servise yolladı haliyle bir süre benim pc ile idare etmek zorunda pc'ye geçti ilk sözü "bu ne böyle ?" oldu nasıl düzeltecem dedi böyle kullanmıyorsan kalk deyince bir şey demedi :D

Vee Home Basic'e gerekli yüklemeyi yapıp çalıştırmayı başardım :D

Temalar Süper teşekkürler...

Ben olmuyor sanıyordum gerekli yüklemelerden falan haberim yoktu :P her zaman ultimate kullandım şahsen diğer sürümleri pek bildiğim söylenemez:D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu abiler acep benim kardeşimde böyle diyormu :D dün abim notebook'u servise yolladı haliyle bir süre benim pc ile idare etmek zorunda pc'ye geçti ilk sözü "bu ne böyle ?" oldu nasıl düzeltecem dedi böyle kullanmıyorsan kalk deyince bir şey demedi :D

Tipik bir abisin :D

Ben ne zaman abimin oturumunda bir değişiklik yapsam hemen eski haline çevirirdi,ben de sıkıldım kendi kullanıcımı açtım.Her girdiğimde düzenleme yapmak sinir bozucuydu.Hem şimdi istediğim temaları kullanıyorum chrome'da heheyt.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kuroshitsujileri sömürebilirmiyim ? :D

sömürebilirsin :D ayrıca bir kaç mesaj öncesinde site'nin adresini verdim isterseniz oradan diğer temalarada bakabilirsiniz büyük çoğunluğunu denedim verdiğim adreste bulunan win7 temalarından indirdiklerimin hepsini upload ettim ancak hepsi için resim almak uzun sürüyor bu yüzden bir kaç tanesinin görselini koydum.

Tipik bir abisin :D

Ben ne zaman abimin oturumunda bir değişiklik yapsam hemen eski haline çevirirdi,ben de sıkıldım kendi kullanıcımı açtım.Her girdiğimde düzenleme yapmak sinir bozucuydu.Hem şimdi istediğim temaları kullanıyorum chrome'da heheyt.

abim değişiklere pek takmazda tema komple anime'yle ilgili olunca değiştirmek istedi ama kendi bilgisayarı olmadığını hatırlatmam lazımdı :D abimin notebook'da masaüstü ve chrome arka planı olarak monkey d luffy var :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu arada asıl sitesinden başka temaları indiricektim ama şifre soruyor ? :( Biliyor musun ne olduğunu ?

hemen temanın altında yazıyor aslında şifre görmedin sanırım :) deskanime şifre
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.