Jump to content

Windows 7 Anime Temaları

Misafir Theia

Önerilen İletiler

erza scarlet, monkey d. luffy, mei misaki, yuzuhira inori, rias gremory(bu çok iyi be :D) favorilerim. deviantart'ta şansa bulduydum ben satellizer wallpaper'ı ararken :D klasör resimleri de o sitede var, görmüşsünüzdür gerçi.

Resmi ekleyen

çok içime oturdu be diğer başlığa da yazdıydım böyle bi başlık açıcaktım ben, şimdi gördüm bunları, oldu mu lan şimdi :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • Yanıtlar 60
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Temayı indirmek için resmin altında bulunan linkle tıklayın daha fazla tema istiyorsanız Buraya tıklayın. Nasıl kurulacağını öğrenmek için buraya tıklayın Türk Anime TV Guilty Crown İnori

bu başlat menüsü ve görev çubuğu değişmiyor aynı kalıyor, sadece tema oluyor <_< talimatları uyguluyorum hata veriyor ^_^

Windows 7 Home Basic Ve Starter Kullananlar Personalization Panel 2.5'i Sofpedia sitesinden indirin Kişiselleştirme sağ tıkladığınızda görükecektir basıp açın ve sonrada kutucuğa rasgele bir ad yazın kapatın temanız etkinleşecektir. sonra temayı indirip talimatlara uyduktan sonra kullana bilirsiniz Ve extra ikonların nasıl yükleneceğini soranlar bu video ya bakın rocketdock indirin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Windows 7 Home Basic Ve Starter Kullananlar Personalization Panel 2.5'i Sofpedia sitesinden indirin Kişiselleştirme sağ tıkladığınızda görükecektir basıp açın ve sonrada kutucuğa rasgele bir ad yazın kapatın temanız etkinleşecektir. sonra temayı indirip talimatlara uyduktan sonra kullana bilirsiniz Ve extra ikonların nasıl yükleneceğini soranlar bu video ya bakın rocketdock indirin http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4879sUiVcjQ

Ben konu açtım zaten starter ve home basic hakkında, ama 2.5 çıktımı bilmiyorum.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

bu başlat menüsü ve görev çubuğu değişmiyor aynı kalıyor, sadece tema oluyor <_< talimatları uyguluyorum hata veriyor ^_^

Barış inan yardımcı olmak isterdim ama neden kaynaklandığını bilmiyorum. Ben 3pcde denedim sorun yaşamadım aynen anlattıklarımı uyguladım.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.