Jump to content

Eski Dante DmC’ye Dönerse

3n4bL3

Önerilen İletiler

şahsen henüz oynamadım hala incelemeleri ve eleştirileri okuyorum ben dmc 3 ve 4 ü oynadım animesi çizgi romanlarını okudum şimdiye kadar dmc 5 deki en kötü durum japonların bu oyunu amerikalı bir firmaya vermiş olması bence anime, çizgi roman, kitap, film, vb. amerikada doğmadıkça amerikaya verilmez herşeye rağmen dmc 5 i diğer tüm dmc serilerine benzemiyor o yüzden asıl dmc serisine bağlı kalmadan oynayın dmc mangalarını okuyun ne demek istediğimi anlarsınız. Bu arada oyunun grafikleri oldukça güzel

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Katılıyorum,Dante için bende oynamıştım sanki pokemon izliyorsun ama ash yerine garfield var gabi

Valla ben oynadım hacı ayrıca karakter stili tamam klasik Dante'den farklı olabilir ama burda zaten oyun geçmişi konu alıyor yani Dante'nin nasıl ortaya çıkışı ve geçmişiyle ilgili daha iyi bilgi sahi

arkadaşlar oyunu bitirmis biri olarak konusuyorum bu oyun devil may cry 5 die yazmıssınız ama deil oyunun ismini özetlersek bu oyun dmc 0 çünkü bu oyun dantenin gencligini anlatıo bu oyunun krkteri deisti yeni dante falan dienler var yanlıs krkter bildigimiz dante oyunu bitiren arkadaslar anlarlar oyunun sonunda kullandıgı devil trigger dan sonra dantenin sacları beyaz oluyo vergil ile araları acılıo ve düşman oluolar ::D))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar oyunu bitirmis biri olarak konusuyorum bu oyun devil may cry 5 die yazmıssınız ama deil oyunun ismini özetlersek bu oyun dmc 0 çünkü bu oyun dantenin gencligini anlatıo bu oyunun krkteri deisti yeni dante falan dienler var yanlıs krkter bildigimiz dante oyunu bitiren arkadaslar anlarlar oyunun sonunda kullandıgı devil trigger dan sonra dantenin sacları beyaz oluyo vergil ile araları acılıo ve düşman oluolar : :D))

Bunu bilmiyordum, bilgilendirme için teşekkürler, bir ara araştırırım :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.