Jump to content

Magi: The Labyrinth of Magic AMV

dreams_and_reals

Önerilen İletiler

Selam herkese :D Sonunda yeni AMV'imi bitirdim...Magi'yi öyle çok sevdim ki bir AMV'sini yapmak ne zamandır aklımdaydı :) Yorum yapmayı unutmayın lütfen hep söylediğim gibi yorumlarınız benim için çok önemli :wub: Eğer AMV'imi beğendiyseniz Youtube'da 'like'a basın ve üye olun lütfen; şimdiden çok teşekkürler :rolleyes:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=8sQMkIeqkSE

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Magi'yi bende çok severim, gerçekten çok güzel olmuş! Ellerine sağlık.

Eline sağlık güzel olmuş ^^

Çok teşekkür ederim :)

kendi fikrimi söyliyim emek var eline sağlık iyi olmuş su 50. saniyedeki efeckt pek olmamış ayrıca video hızlandırmayı çok kullanıorsun ama yanlış anlama iyi olmuş.

50.snde şarkıda robotik bir ses efekti olduğu için Sony Vegas Pro.'dan 'tv look' efektinin iyi gideceğini düşündüm :) Hızlandırmayı o sırada şarkının ritmi artıyor,görüntüyü ritme uydurmak için yaptım.Yoksa görüntünün hızı düşük kalır şarkı hızlı giderdi ;) Yinede fikrine saygı duyuyorum,yorum için teşekkürler :)

:wub: Aşık oldum ya şarkıyı kim söylüyo :)

Çok teşekkürler,beğendiğine çok sevindim :rolleyes: Şarkıyı Hayden Panettiere söylüyor; şarkının adıda I Can Do It Alone ;) Şarkı normalde daha uzun ama ben AMV'ye göre yeniden düzenledim :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.