Jump to content

Anime ve Mangalarda Türkler ve Türkiye Nerede? (Türk İzleri)

0nLin3

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 63
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Şans eseri bir anime forumunda gezerken böyle bir konu vardı orada gördüğüm resimleri almıştım resim arşivime

Animeler de sık sık rastlarız Türklerle ilgili şeylere, ama Türk konulu bir manga varmı derseniz buyrun: Shoukoku no altair Konusu; Tuğrul Mahmut Türkiye'ye hizmet eden genç bir paşadır. Ülkenin üstü

Gerçekten çok güzel yapmışlar ama illaki bir ortadoğu havası katacaklar yoksa olmaz. :D

• 4 hafta sonra...

Bu serinin hangisi olduğuğunu bilen varmı? Eğer çıktıysa ve okuyan varsa haber versin.

http://forum.turkanime.tv/topic/8959-osmanl%C4%B1-tarihi-ile-ilgili-manga/

Ek olarak, bunu ararken Muhteşem Yüzyıl'ın mangasını buldum :D

http://mangafox.me/m...on_no_torikago/

Serinin adı: Yume no Shizuku, Ougon no Torikago (Rüya Damlaları, Altın Kafes gibi birşey oluyor Türkçesi.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Aranızda hiç bir manga yada animede Türkleri gören oldumu? Ben sadece dördünde gördüm. Denpa Kyoushi - Bir bölümünde Türklerin kebab standı vardı :P Mahou Sensei Negima - Ana karakterimizi benzeten kişi İstanbul büyü şubesindenmiydi neydi Shoukoku no Altair - Zaten bunun konusu osmanlı Bir de Magi: The Labyrinth of Magic deki Kouga Klanının Türkler olduğunu düşünüyorum. Bakalım başka bulabilen varmı?

Yanlış hatırlamıyorsam high school of the death de mermi kutularının birisinin üstünde Türkiye bayrağı vardı... :huh:

Ayrıntıya gell :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Shokugeki no Soma adındaki yemek mangasında Türk kebabı çıktı :D

shokugeki-no-soma-4995863.jpg

Shokugeki no Soma'nın kebabından sonra şimdi de köftesi çıktı :D

shokugeki-no-soma-5018937.jpg

Karakterin uzmanlık alanı baharat olunca türkiye gelmiş yazarın aklına :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.