Jump to content

Ecchi FC [+18]

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Ooo başkan geldin mi sonunda :) Ezgi'yi bile konuya çektiysen artık buranın canlandırma sorumlusu olarak, uykudan uyanma vakti geldi bgLELY.gif

Sen buraya uğramayalı bayağı olduydu baklavacı ;) demek Eren'in yazması gerekiyormuş :D

Eren yazınca gelirim tabi oğlum, başkan bu. Boru değil. :D Gerçi Eren'den baklava show bekliyorum ben bi kıyak geçiversin. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.8k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ecchi Nedir? Ecchi animeler genellikle seyircinin ilgisini çekecek içerik veya çıplaklık içerir, bazen de her ikisini içerir. Ecchi anime bazen de kinayeler ve cinsel espiriler ile doludur. Ecchi an

Ecchi FC ekibi... Eren'in bana vermiş olduğu yetkiye dayanarak yeni imzanızı takdim ediyorum  ^_^    

Alın bakalım gençler iş yoğunluğu sebebi ile fazla giremedim foruma biraz fc'ye canlılık getirelim ;)

Posted Images

Eren yazınca gelirim tabi oğlum, başkan bu. Boru değil. :D Gerçi Eren'den baklava show bekliyorum ben bi kıyak geçiversin. :P

Alla alla biz neciyiz burda boşuna mı canlandırma sorumlusu olduk :P Hem adam niye sana baklava show yapsın sonra millet yanlış düşüncek hakkında :D neyse ama madem buraya geldin sana bir ikitane atıyım :D

Ezgi'nin isteğidir :)

jvQalg.jpg

6lyEoN.jpg

Ezgi bunlarda sana yanıkmış iki kardeşler kızıl ile beyaz :D

5oG3PM.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alla alla biz neciyiz burda boşuna mı canlandırma sorumlusu olduk :P Hem adam niye sana baklava show yapsın sonra millet yanlış düşüncek hakkında :D neyse ama madem buraya geldin sana bir ikitane atıyım :D

jvQalg.jpg

6lyEoN.jpg

5oG3PM.jpg

Lan yok ona baklava napıyon. 

Yazın yapıcam dedim ya az sabret *-*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yazın yapıcam dedim ya az sabret *-*

Ya sexy anime boys istiyos. :D Senin dediklerinin burada işi ne ?  <_< 

Sitedeki hentai bölümü kalkmasaydı buralar hep boştu  :rolleyes:

Aslında değildi. :)

jvQalg.jpg

6lyEoN.jpg

5oG3PM.jpg

Oo Slimm sağolasın. Senden beklemezdim, şaşırttın. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nabiyim olm uzun zaman sonra fc'mize gelmiş bende bu seferlik yaptım :) Benim Ezgi ile mazimiz senden önceye dayanır forumda ki en eski dostlarımdandır ondan yaptım başkası olsa hayatta yapmam ;) Birdaha yok zaten utana utana koydum o resimleri :D

Oo Slimm sağolasın. Senden beklemezdim, şaşırttın. :D

Kıymetini bil, başkası olsa hayatta yapmazdım ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nabiyim olm uzun zaman sonra fc'mize gelmiş bende bu seferlik yaptım :) Benim Ezgi ile mazimiz senden önceye dayanır forumda ki en eski dostlarımdandır ondan yaptım başkası olsa hayatta yapmam ;) Birdaha yok zaten utana utana koydum o resimleri :D

Kıymetini bil, başkası olsa hayatta yapmazdım ;)

Eren'den eskisin dimi la ? :O Vay bee. Arigatou Slimm.  -_- 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.