Jump to content

Anime AVM yapımı.

JackZ

Önerilen İletiler

Öncelikle AVM nedir ? AVM Anime kesitlerinin birleştirilerek müzik eklenmesidir.

-AVM Yapılabilmesi için sony vegas pro 8 en uygun olanıdır. sony vegas pro 11 12 oyun videoları içindir.

Sony vegas pro 8 in efektlerini kolayca kullanabilirsiniz. Ve efekt vermek için ABODE AFFTER EFFECTS programına gerek duymazsınız :) Ve diyelimki. Video kesme birleşme programınız. Videonuzun formunu almıyor. Bunun için FORMAT FACTORY adlı programı rahatlıkla kullanabilirsiniz

Format Factory çok fonksiyonlu bir medya format dönüştürücüsüdür. Tüm medya formatlarını birbirine dönüştüren tamamen ücretsiz bir program olan FormatFactory'de dönüştürebileceğiniz formatların başında MP4/3GP/MPG/AVI/WMV/FLV/SWF, MP3/OGG/WMA/M4A/WAV/MIDI, JPG/BMP/PNG/TIF/ICO geliyor. Ayrıca DVD rip özelliği ile de bilgisayarınıza kaydetmek istediğiniz DVD filmleri çok kolay bir şekilde işleyebilirsiniz. Sahip olduğu özellik ile MP4 için iPod/iPhone/PSP format desteği de sunmaktadır. RMVBkaynak dosyaları desteği de mevcuttur.

Format Factory Özellikleri:

• Tüm popüler video, ses, resim formatlarını birbirine dönüştürebilme özelliği.
  • Hasar görmüş video ve ses dosyalarını onarma.
  • Multimedya dosyaların boyutlarını değiştirebilme imkanı.
  • iPhone, iPod için multimedya dosya desteği.
  • Resimler için zum yapma, döndürme ve etiketlendirme desteği.
  • DVD Rip özelliği.
  • MP4/WMV/FLV/MPEG formatlarındaki dosyaları MP3 formatına dönüştürebilme imkanı.
  • PNG, BMP, JPG destekli damga basma özelliği.
  • Video kesme Gibi işlemler yapabilir. Eğer bi işe yaradıysa ne mutlu bana ve size :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Öncelikle AVM nedir ? AVM Anime kesitlerinin birleştirilerek müzik eklenmesidir.

-AVM Yapılabilmesi için sony vegas pro 8 en uygun olanıdır. sony vegas pro 11 12 oyun videoları içindir.

Sony vegas pro 8 in efektlerini kolayca kullanabilirsiniz. Ve efekt vermek için ABODE AFFTER EFFECTS programına gerek duymazsınız :) Ve diyelimki. Video kesme birleşme programınız. Videonuzun formunu almıyor. Bunun için FORMAT FACTORY adlı programı rahatlıkla kullanabilirsiniz

Format Factory çok fonksiyonlu bir medya format dönüştürücüsüdür. Tüm medya formatlarını birbirine dönüştüren tamamen ücretsiz bir program olan FormatFactory'de dönüştürebileceğiniz formatların başında MP4/3GP/MPG/AVI/WMV/FLV/SWF, MP3/OGG/WMA/M4A/WAV/MIDI, JPG/BMP/PNG/TIF/ICO geliyor. Ayrıca DVD rip özelliği ile de bilgisayarınıza kaydetmek istediğiniz DVD filmleri çok kolay bir şekilde işleyebilirsiniz. Sahip olduğu özellik ile MP4 için iPod/iPhone/PSP format desteği de sunmaktadır. RMVBkaynak dosyaları desteği de mevcuttur.

Format Factory Özellikleri:

• Tüm popüler video, ses, resim formatlarını birbirine dönüştürebilme özelliği.
  • Hasar görmüş video ve ses dosyalarını onarma.
  • Multimedya dosyaların boyutlarını değiştirebilme imkanı.
  • iPhone, iPod için multimedya dosya desteği.
  • Resimler için zum yapma, döndürme ve etiketlendirme desteği.
  • DVD Rip özelliği.
  • MP4/WMV/FLV/MPEG formatlarındaki dosyaları MP3 formatına dönüştürebilme imkanı.
  • PNG, BMP, JPG destekli damga basma özelliği.
  • Video kesme Gibi işlemler yapabilir. Eğer bi işe yaradıysa ne mutlu bana ve size :)
Ben buna hiç katılmıyorum.Sony vegas pro 11 8den daha iyidir daha kullanışlıdır.Video için Overlay'ları 11de bulabilirsin amvyi çok iyi yapar.

Ayrıca = AMV*

Anime

Music

Video

Avm değil AMV

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

amv yapmak emek ister,yapacağınız sahneyi kendi zihninizde duru bir şekilde canlandırılması gerekir amv yapımı ile ilgili böyle çöp konuların yetkililer tarafından kapatılması ve silinmesini istiyorum.her şey program ile olmuyor. Resmi ekleyen sinirlendim.

Haklısın ama bu konu da faydalı bence mesela AMV yapmak isteyen arkadaş var ama hangi programları kullanarak başlamalı hangisi kaliteli hangisi basit bilemediği için zorlanabilir. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.