Jump to content

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

BynMubo

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 383
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ben yazmaktan bıktım ama konusu açılmaktan bıkılmadı :D 1-nico robin: olgun güzelliği ve şirinliğin müthiş harmanı, kadınlığını çoğu dişi karakter gibi cinsel içerikli kullanmayışı-aslında fanların v

Daha önce de paylaşılmış ama olsun ben de yazayım bir kere. Favori anime kızım: Erza Scarlet.

Posted Images

Bence konuşma daha fazla çünkü ban yiyecek derecede kavga çıkarırım burada. Kendi düşüncelerini sakla...

Ben saflığını seviyorum. Öyle karakterlere de zaafım var. Tomonori de öyle zaten . :D

Aynen bende bayılıyorum öyle karakterlere ama temizkalplilik bakımından seviyorum :)

bnm bir numaram HOTD ten Rika Minami (+karizma) :wub:

Resmi ekleyen

ikinci numaram Basilisk'ten Kagero (+sağduyu) :wub:

Resmi ekleyen

üçüncü numaram anime karakteri değil o yüzden spoilerla veriyorum :D

İgnis(Jingai Makyo oyununudan) :D

Resmi ekleyen

Edit: İmzamdaki hatundan bahsetmeme gerek yok herhalde :D

3. karakterle tanıştırsana beni :P

Resmi ekleyen

Rias Gremory benimde favorilerimdendir :wub:

Eğer Rias eklenmemiş olsaydı mutlaka bende eklerdim ama bende rosairo to vampir'den Moka-san'ı ekleyeceğim ^_^

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

3. karakterle tanıştırsana beni :P

Onunla ben de bir animede tanışmak isterdim de maalesef bir anime karakteri değil :( kızıl saçlı kız wallparer ı ararken karşılaşmıştım :D

Jingai Makyo türü yetişkin olan bir oyun içeriği ne bilmiyorum ama kötü şeyler seziyorum :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Onunla ben de bir animede tanışmak isterdim de maalesef bir anime karakteri değil :( kızıl saçlı kız wallparer ı ararken karşılaşmıştım :D

Jingai Makyo türü yetişkin olan bir oyun içeriği ne bilmiyorum ama kötü şeyler seziyorum :ph34r:

Erotik oyunlardandır, bazen animelerde karşılaşırız, bu tarz oyunlar yapıp satıyor joaponlar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.