Jump to content

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

BynMubo

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 383
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ben yazmaktan bıktım ama konusu açılmaktan bıkılmadı :D 1-nico robin: olgun güzelliği ve şirinliğin müthiş harmanı, kadınlığını çoğu dişi karakter gibi cinsel içerikli kullanmayışı-aslında fanların v

Daha önce de paylaşılmış ama olsun ben de yazayım bir kere. Favori anime kızım: Erza Scarlet.

Posted Images

School daysı izledim,ama kotonohayı sevemedim.Hele sekaiden nefret ettim,makatodan ise nefret etmedim.Neden bilmiyorum,sevmedimde ama nefrette etmedim.Kotonoha çok saf geldi bana,o kadar şey yaptığı halde genede şeyi sevmesi..Ciddi çok saf ya .Bu kadarı fazla geldi,tabi sonlara doğru sevmeye başladım.

Kanlı halini sevdim hahaha :D

Sadece şunu yazmak için üye oldum sen nasıl bir piskotapsın arkadaş ayrıca makatodan nefret etmemen mümkün değil adam en son triple atıyordu yani bir daha izle animyi ben eminim makatodan nefret ediceksin benim bir kere izlemem yetti çünkü animesinden önce ero-game'i vardı ki animesi buradan esinlenerek gelmiştir ordan biliyorum bütün sınıfı hatta okulun bir kısmını elden geçirdiği game'ini bul oyna animesinde görtürdüğü fazla bir şey yok yani :D

Buda en beğendiğim Anime karakteridir,

Oboro - Basilisk

basilisk_oboro.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.