Jump to content

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

BynMubo

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 383
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ben yazmaktan bıktım ama konusu açılmaktan bıkılmadı :D 1-nico robin: olgun güzelliği ve şirinliğin müthiş harmanı, kadınlığını çoğu dişi karakter gibi cinsel içerikli kullanmayışı-aslında fanların v

Daha önce de paylaşılmış ama olsun ben de yazayım bir kere. Favori anime kızım: Erza Scarlet.

Posted Images

Aynen bende bayılıyorum öyle karakterlere ama temizkalplilik bakımından seviyorum :)

3. karakterle tanıştırsana beni :P

Rias Gremory benimde favorilerimdendir :wub:

Eğer Rias eklenmemiş olsaydı mutlaka bende eklerdim ama bende rosairo to vampir'den Moka-san'ı ekleyeceğim ^_^

Resmi ekleyen

+Moka-san...

-Tsukune..

+Moka-san...

-Tsukune..

+Moka-san...

-Tsukune..

+Moka-san...

-Kapu-chu!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Erza beyaz saçlı olsaydı şu an ona tapıyor olurdum :D sırf değil de paylaşmadım ben de, böyle bir takıntı .. :lol:

Beyaz saç konusunda haklısın, ayrı bir çekicilik katıyor. Benim en sevdiğim renk kırmızı olduğu için kızıl saçlıların da ayrı bir yeri oluyor bende.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

işte burada yine benim dediğime geliniyor; -_-

rosario to vampire in her iki hali (kızıl ve beyaz saçlı, ki animede daha hoş resimdekilerden :wub: ) ayrıca diğer kızlar da çok şirin(diğer karakterler yani);

ve claymore lu gızzların alayı :D

(bu arada ne kadar adana dan kişi war... ben de öyle ;) )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

işte burada yine benim dediğime geliniyor; -_-

rosario to vampire in her iki hali (kızıl ve neyaz saçlı, ki animede daha hoş resimdekilerden :wub: ) ki diğer kızlar da çok şirin;

ve claymore lu gızzların alayı :D

(bu arada ne kadar adana dan kişi war... ben de öyle ;) )

Birkaç haftaya İstanbuldakileri geçicez sen merak etme :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.