Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
BynMubo

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Recommended Posts

Kyou kara maou- Gisela

5688-1853390831.jpg

No Game No Life'daki Shiro büyüsün diye bekliyorum.

School daysı izledim,ama kotonohayı sevemedim.Hele sekaiden nefret ettim,makatodan ise nefret etmedim.Neden bilmiyorum,sevmedimde ama nefrette etmedim.Kotonoha çok saf geldi bana,o kadar şey yaptığı halde genede şeyi sevmesi..Ciddi çok saf ya .Bu kadarı fazla geldi,tabi sonlara doğru sevmeye başladım.

Kanlı halini sevdim hahaha :D

Sadece şunu yazmak için üye oldum sen nasıl bir piskotapsın arkadaş ayrıca makatodan nefret etmemen mümkün değil adam en son triple atıyordu yani bir daha izle animyi ben eminim makatodan nefret ediceksin benim bir kere izlemem yetti çünkü animesinden önce ero-game'i vardı ki animesi buradan esinlenerek gelmiştir ordan biliyorum bütün sınıfı hatta okulun bir kısmını elden geçirdiği game'ini bul oyna animesinde görtürdüğü fazla bir şey yok yani :D

Buda en beğendiğim Anime karakteridir,

Oboro - Basilisk

basilisk_oboro.jpg

Soru mu bu :/ Tabi ki Kurome. Kurome forever, forever Kurome <3 Profil fotom, gifim kendisidir, yine de bir resim koyayım bari :D

cute-kurome.jpg

kafamda şu diyebileceğim karakterler var onlarda güzel çizilmiş  ama Boa Hancock diye bir şey var güzelliğinden taş oluyon daha ne :D

>>> 

lkk5gb.jpg

<<<

Şimdilik Akuma No Riddle animesinden Azuma Tokaku diyorum, sanırım Ciel Phantomhive'ın kız versiyonu olduğu için bayağı güzel geliyor.  :embarrassed4-onion-head-emotico

large.jpg

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...