Jump to content

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

BynMubo

Önerilen İletiler

Mogami kyoko

Resmi ekleyen

Melek misin?

Resmi ekleyen

Yoksa şeytan mı?

Resmi ekleyen

Bana göre sen sadece,kanatları kırılmış,kanlı,siyah bir meleksin.

Resmi ekleyen

--

Resmi ekleyen

Gerektiğinde insanları kanatlarının altına alarak sarıyorsun,ama bazen bir şeytan gibi insanları üzüyorsun..

Resmi ekleyen

Hayatımda ilk kez bir karakter ağladığında,içimden bir şeylerin kopup gittiğini hissettim.

Genede bu kızı sevmeyenleri anlamıyorum,aslında sevmemelerinin tek nedeni kıskançlık..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 383
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ben yazmaktan bıktım ama konusu açılmaktan bıkılmadı :D 1-nico robin: olgun güzelliği ve şirinliğin müthiş harmanı, kadınlığını çoğu dişi karakter gibi cinsel içerikli kullanmayışı-aslında fanların v

Daha önce de paylaşılmış ama olsun ben de yazayım bir kere. Favori anime kızım: Erza Scarlet.

Posted Images

Böle güzel bi dğerlendirme sorusunu yanıtsız bırakmak olmaz ama ne yazıki :D Seçemem gerçekten seçmem :D Ecchi hastası ve king rütbede biri oalrak seçmeyeceğim :D

Her animede ayrı güzelik olyo çünkü her bölümde değişe Biliyor güzelik :D

Yani tam bişe sölemem :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir The Utopian

Konuya verilen cevaplara baktım da.. hmm.

Elfen Lied'deki Lucy benim de hoşuma gidiyor. O yazıldığı için başka bir karakteri yazacağım. o_o

''En güzel'' değil de güzel bence (en güzel diyebileceğim biri yok) -daha çok çekici olduğunu düşünüyorum. Çocuksu değil kadınsı. Belki biraz da erkeksi. -.-

Neyse be. Niye uzattım. Yazıyorum işte. ^_^

Death Note'da bir FBI ajanı vardı, onun nişanlısı. (Yanlış hatırlamıyorsam kendisi de ajandı)

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.