Jump to content

Map Anime Yorumluyor | 01 | - School Days -

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 44
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar, beni tanıyorsunuz. Tanımayanlara ise, n'aber? Öncelikle bunu yapmayı uzun bir zamandır planlıyordum. Anime yorumlamayı yani, bir anime hakkında iyi kötü eleştirilerde bulunmayı v

Senaryo: 8 /10 Çizim: 8/10 Sencede aşırıya kaçmamış mı? Bence çok üstün körü yazılan ve çizilen bir anime olmuş.İzlemedim ama yazdıklarına göre hikayede hiçbir çekici,ilginç yada albenilik bir tarafı

Ama Makoto biraz gerizekalıydı, aşkın ne olduğunu bilmiyordu. Son bölümlerde zaten kendini affettirdi bana .

• 3 ay sonra...

ulan ben bunu ilk izlediğim de daha doğrusu bu benim ilk animemdir (türkanimede ) şahsen şu bizim tipsiz makoto mu ne onun serideki sanırsam 2 kzı hariç tüm kızları elden geçirmesi sinirleriim hoplatmıştı şahsen sonunda gelen herkezin yazdığı pisikolojimi bozu cümlesii yanlış buluyorum arkadaşım ne olmuş yani :D abartıyolar (ciddiyim) bende hiç öle olamdı şahsen normal düşünüdm yani bu bi kurgu gerçek hayata yakın denir mi denemz mi bilemicem ama gayet hoştu yani bu pisikoljiinzi bozar bu finali ne böle diyenleri takmayın :)

son oalrak ben en çok basketçi kıza üzülmüştüm :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

ulan ben bunu ilk izlediğim de daha doğrusu bu benim ilk animemdir (türkanimede ) şahsen şu bizim tipsiz makoto mu ne onun serideki sanırsam 2 kzı hariç tüm kızları elden geçirmesi sinirleriim hoplatmıştı şahsen sonunda gelen herkezin yazdığı pisikolojimi bozu cümlesii yanlış buluyorum arkadaşım ne olmuş yani :D abartıyolar (ciddiyim) bende hiç öle olamdı şahsen normal düşünüdm yani bu bi kurgu gerçek hayata yakın denir mi denemz mi bilemicem ama gayet hoştu yani bu pisikoljiinzi bozar bu finali ne böle diyenleri takmayın :)

son oalrak ben en çok basketçi kıza üzülmüştüm :(

Gerçek hayatta liseli bir genç 10 kızla aganinaganigi olup sonra birini hamile mi bırakıyo ben liseye gitmem o zaman :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra...

beni sürekli ters köşeye yatıran animedir, animeler düz bir plan şeklinde gider ve neredeyse yüzde 80 gibi olacakları tahmin ederim. Ama bu anime beni yanıltarak şaşırtmayı başardı bu yüzden benim için farklıdır. örnek vermek gerekirse:  oğlanın arkadaşından hoşlanan kahverengi kızla olucağı hiç aklıma gelmezdi. o sahneye kadar masum olarak gördüğüm 2 karakterden biriydi. o gitti sadece arkadaşı kaldı.(sawanaga)

bu arada anime yorumlarını düzenli okumaya çalışıyorum anladığım kadarıyla dram içerenleri seviyorsun. ANGEL BEATS yorumunu görmek isterim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

map bir kere actigin konunun temasini cok begendim 2. 3. leri ve daha nice anime yorumlarini beklerim ellerine saglik.. ayrica anlatim bicimini de sevdim gulmekten oldum hele o "pratik'' yorumlayisina :D ben bunun mangasinin bi kismini okumus, animesinin de bi kismini izlemistim ama malum spoiilerin alaaasini (Sonu) aldigimdan devamini getiremedim .. pembe dizinin anime versiyonu iste :D o suclu bu suclu degil herkes suclu bu animede :D

Sonunda herkes suçluda baştan suçlu sekai madem makoto yu seviyorsun neden kotohona ile işi ayarladıktan sonra :wub:  pratik diye çocuğa veriyorsun :angry: .Tabi bizim çocuk odun ^_^ +birazda kafasız başlarda yavaştan sonra bağımlısı oldu çocuk sekai ile bayağı ağaçtan yukarı bacadan aşağı sarmaş dolaş yaptıktan(millet öğrendi kotohana en sonunda paspas oldu dillerde) B)  sonra olan kotohana ya oldu travma yaşadı kız psikopata bağladı :( .Okul dansına makoto sekai yle çıkarken okul içinde kotohana ya başkası pompayı vermesin mi manyak küfrettim o anda makoto yla sekai ye bizim animedeki saf temiz dürüst kız iyice düştü travma x 4 gibi katladılar kızı en sonunda beraber oldular bizim çocuk akıllandı sekai haketti kendi halini diyince bide o zamanda bayağı sövdüm animeyi verdim odunu :angry:(kotohana dan ne istiyorsunuz animenin en dürüst kızını akıl sağlığını bozdular resmen:( )anime bitince travmaya girdim resmen :ph34r: izleyen izlesin her izleyen üzerinden karakterlere bayağı bi sövüyor en kötü sonla biten anime diye ün yaptı iyice  :D  kazık salladılar izleyiciye travma yapsın diye bilerek resmen :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.