Jump to content

Map Anime Yorumluyor | 01 | - School Days -

Önerilen İletiler

Öncelikle güzel bir yorumlamaydı, beğendim :)

Yosuga No Sorayı izlerken yorumlarda School Days'in çok sözü geçmişti, tabi Yosuga serisinden sonra School Days'i izlemeyi pek tercih etmedim :D Ama içeriğini de çok merak ettim o yüzden bu yorumlama çok işime yaradı :D

Seride fazla ecchi sahne yok demişsiniz, peki pratik kısımlarını nasıl gösterdiler üstü kapalı mı çünkü Yosuga no sora yorumlarında "Bu seri, School Daysle yarışır" şeklindeydi ki yosugadaki "Sarılalım" sahneleri ultra ecchiydi :D

Bir de o giflerdeki hangi kızdı, Sekai mi yoksa Kotohona mı?? Sanırım sonunda Makoto ölüyor...

Yorumlamadan okuduğum kadarıyla bende şöyle bir yorum yapmak istiyorum;

--Kız veya erkek hiç fark etmez bir kere insanın ar damarı çatladı mı cidden bu pratik konusunda kimse ona artık baş edemez, buna rağmen bu konuda Sekai ve Makotoyu da suçlu buluyorum :D Ne kadar seversen sev, aşık ol, aşk sadece pratik değildir sonuçta...

--Peki ya bu Kotohona, anladığım kadarıyla hiç pratik yapmadı ama buna rağmen Makotonun bu kötü ününü duymasına rağmen nasıl oğlana geri döndü

büyük cesaret...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 44
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar, beni tanıyorsunuz. Tanımayanlara ise, n'aber? Öncelikle bunu yapmayı uzun bir zamandır planlıyordum. Anime yorumlamayı yani, bir anime hakkında iyi kötü eleştirilerde bulunmayı v

Senaryo: 8 /10 Çizim: 8/10 Sencede aşırıya kaçmamış mı? Bence çok üstün körü yazılan ve çizilen bir anime olmuş.İzlemedim ama yazdıklarına göre hikayede hiçbir çekici,ilginç yada albenilik bir tarafı

Ama Makoto biraz gerizekalıydı, aşkın ne olduğunu bilmiyordu. Son bölümlerde zaten kendini affettirdi bana .

Orjinal yapım bir anime değil adamlar oyundaki en kötü seneryoyu animeleştirmiş bu kadar.Ayrıca napalım bu animede bu tip erkek karakteri anakarakter yaptıysalar.Hep iyi ana karakter görmeye alışmışınız harem animelerinden sonra bu kadar yorum... Benim beğendiğim bir animedir keendileri

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...
  • 6 ay sonra...

http://cicofansub.com/2015/07/19/school-days-incelemem-2013-de-yazdim-uzun-suredir-yazi-yazmadim-diye-ekliyorum-diyeyim/

ben incelemeyi senenin başında yapmıştım benimkinden çalınmış la bu :o :smile_artiz: :smile_artiz: :smile_artiz: 2013 te :o

Makoto yaptığı hataların farkına varıp adam oluyor.

Benimki:

Yanlız Bu Diziyi Ben Dün Tekrar Bitirmesini Yaptım
Gibi Diyebilirim Bu Yorumumda Biraz Değişiklik Yapayım Gibi.Adamımız
(İtou Makato Ana Karaketere Söylediğim Söz (Lakap Gibi)) 11.Bölümde
Düzeliyor Sanırım Telefonla Kızları Arayınca Kimse Açmayınca Katsurayı
Hatırlayınca Eski Günler Aklına Geliyor.Ben Ne Yapmışım , Eskiden
Sadece Sana Bakmayla Yetiniyordum Diyor Sonrada 12.Bölümde Sekaiye Ben
Kotonohayı Seviyorum Diyor Ve Ölüyor.

her izleyen üzerinden karakterlere bayağı bi sövüyor en kötü sonla biten anime diye ün yaptı iyice  :D

bide ben hiç sövmedim la bu animeyi izlerken anime diye sövmem gerçek olsa söverdim tüm karakterleri beğendim la ben :)

Şimdi makoto Kotonoha'nın duygularını anlayacak kadar zeki bir çocuk değil bu belli. Bazı sahnelerde zaten beyniyle kontrol edilmiyor o derece. Bence fazla tahrik oldu ve kendini durduramadı. Bu kadar basit.

bide bu yorum benim incelememe ters, Zeki değil mi la bence tam tersi herif zeki :D bir kızı bulduktan sonra diğer kızlarıda elde etmeye çalışıyor zeki olmasa bunu yapmazdı, herif keyfine bakacak kadar zeki bence ama kötü tabi kızlarla ilgilenmiyor bi ara :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlkin bu olması fena olmuş :D İyi yazmışsın, şunu ekleyim school days tam bir travma  :smile_oleyo:  :cruch-onion-head-emoticon:  :depressed2-onion-head-emoticon:  :crying3-onion-head-emoticon:  :head-crazy-rabbit-emoticon: Ama yine de pişman değilim herkesin bilmesi izlemesi gerek.  :ragecomic08:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.