Jump to content

Map Anime Yorumluyor | 01 | - School Days -

Önerilen İletiler

Hyoukayı seyretmedin mi ? :huh: Seyret seyret...

Citandayı da bilmezsin sen :D

Resmi ekleyen

Neyse dahada Spoiler vermiyim başla sen kısaca

:D Başlarım bir ara.

map bir kere actigin konunun temasini cok begendim 2. 3. leri ve daha nice anime yorumlarini beklerim ellerine saglik..

ayrica anlatim bicimini de sevdim gulmekten oldum hele o "pratik'' yorumlayisina :D

ben bunun mangasinin bi kismini okumus, animesinin de bi kismini izlemistim ama malum spoiilerin alaaasini (Sonu) aldigimdan devamini getiremedim ..

pembe dizinin anime versiyonu iste :D o suclu bu suclu degil herkes suclu bu animede :D

Ahaha teşekkürler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 44
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar, beni tanıyorsunuz. Tanımayanlara ise, n'aber? Öncelikle bunu yapmayı uzun bir zamandır planlıyordum. Anime yorumlamayı yani, bir anime hakkında iyi kötü eleştirilerde bulunmayı v

Senaryo: 8 /10 Çizim: 8/10 Sencede aşırıya kaçmamış mı? Bence çok üstün körü yazılan ve çizilen bir anime olmuş.İzlemedim ama yazdıklarına göre hikayede hiçbir çekici,ilginç yada albenilik bir tarafı

Ama Makoto biraz gerizekalıydı, aşkın ne olduğunu bilmiyordu. Son bölümlerde zaten kendini affettirdi bana .

Senaryo: 8 /10

Çizim: 8/10

Sencede aşırıya kaçmamış mı? Bence çok üstün körü yazılan ve çizilen bir anime olmuş.İzlemedim ama yazdıklarına göre hikayede hiçbir çekici,ilginç yada albenilik bir tarafı yok.

Ayrıca romantizmdende bir kırıntı olduğunu söyleyemem.Biri ötekini seviyor ve çıkıyorlar sonra işi pişirelim diyor o kabul etmiyor ve başkasıyla antrenman yapıyorsun sonra ben tekrar onu seviyorum bilmem ne.

Yaptığın özet tadında yorum güzel.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Makato suçsuz ? Sekai'de suçlu ancak sırf sekai yüzünden değil.Eğerkine Makoto gerçekten aşık olsaydı pardon ama vermiyor diye sekaiye kayar mıydı? Hala Makatoya aşk çocuğu mu diyorsun ? O aşkın değil başka bir haltın peşindeydi bence. Kotonoha ise gerçekten helal olsun iyi kızdı,ben yaşıyacaktım bu olayları,Makatoyu aldığım gibi testere filmini açar ordan gördüğüm tüm taktikleri üstünde uygulardım,sonra gider kızlarında hepsini deşerdim.Saftı,iyi kızdı ve Makato onu ZERRE hak etmiyordu .. ! Makato dediğim gibi gerçekten sevseydi,sırf şey yapmıyor diye Sekaiye kaymazdı.Eğer aşk buysa üstü KALSIN ! ( Makatoyu haklı gösterip tüm suçu sekaiye atman beni kızdırdı.Özür.)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Makato suçsuz ? Sekai'de suçlu ancak sırf sekai yüzünden değil.Eğerkine Makoto gerçekten aşık olsaydı pardon ama vermiyor diye sekaiye kayar mıydı? Hala Makatoya aşk çocuğu mu diyorsun ? O aşkın değil başka bir haltın peşindeydi bence. Kotonoha ise gerçekten helal olsun iyi kızdı,ben yaşıyacaktım bu olayları,Makatoyu aldığım gibi testere filmini açar ordan gördüğüm tüm taktikleri üstünde uygulardım,sonra gider kızlarında hepsini deşerdim.Saftı,iyi kızdı ve Makato onu ZERRE hak etmiyordu .. ! Makato dediğim gibi gerçekten sevseydi,sırf şey yapmıyor diye Sekaiye kaymazdı.Eğer aşk buysa üstü KALSIN ! ( Makatoyu haklı gösterip tüm suçu sekaiye atman beni kızdırdı.Özür.)

Ama Makoto biraz gerizekalıydı, aşkın ne olduğunu bilmiyordu. Son bölümlerde zaten kendini affettirdi bana .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gerizekalı dedin diye beğendim :P Hepsinin tadına baktıktan sonra aklının başına gelmesi normal mi? Ondan önce gelseydi aklı başına,affetmiyorum onu .

Şahsen Makoto'nun duygularını anlıyorum, az da olsa benzerini yaşadığım için -_- . Aklının başına gelmesi için önce aklını çelenlerden kurtulmalıydı, bu biraz uzun sürdü sadece.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.