Jump to content

Size Göre En Yakışıklı/Karizmatik Erkek Anime Karakteri

Amygirl

Önerilen İletiler

Shotero = Fuwa sho - kyoheinin olduğu animenin adı yamato nadeshiko shichi hengedir..Hatta imzamdaki afette o animededir ..<3

Fuwa sho ise skip beattan <3

biliyorum biliyorum da fuwa sho yu çıkaramadım birden :huh: :D herhalde skip beat izleyip de shotero ve kyouko nun olmasını istemiş olan bir benimdir :P :D ren i sevemedim ben bir türlü :wacko:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 160
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir de böyle bir konu olsun yaw :D şimdi sıralayamadım ama aklıma ilk gelenler bunlar: Babacığımız Namikaze Minato :D Usui Takumi tabi ki de :D Hakuouki'den Saito :D Ve Seba

Ohoo çok var hepsini yazamayacağım malesef :D İlk olarak Pain yani Yahiko :D Sonra valla Kuroko no Basket'deki tüm erkekler diyim :lol: Ama özellikle Kise ve Aomine :D Death Note Matt

,bunlar erkek miy miş ?? :o

Posted Images

• Forum Admin

Ren'i nasıl sevmezsiniz yaa :( beni sevmiyormuşsunuz gibi üzülüyorum :(

Mangayı tamamlamadım ama animeye göre konuşuyorum:

Hayatındaki her şeyi birisini mutlu etmek için yapan bir kız var... ve bu birisi o kızı sadece kullanıyor ve siz bu kişiyi karizmatik buluyorsunuz ve seviyorsunuz. Ha yakışıklı çocuk o ayrı gerçi saçları boya da neyse... Gerçi neden üzülüyorum ki Ren bana kalıyor hihihihihi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

biliyorum biliyorum da fuwa sho yu çıkaramadım birden :huh: :D herhalde skip beat izleyip de shotero ve kyouko nun olmasını istemiş olan bir benimdir :P :D ren i sevemedim ben bir türlü :wacko:

Bu forumdaki herkes benim sho x kyokocu olduğumu bilir <3 Sho benim değilse bir tek kyokonundur! Amy sende mangayı tamamlasan böyle konuşmazsın ama yazık çocuk mangada ne acılar çekiyor kyoko yüünden biliyon mu acıyorum ben o çocuğa :'( Onun her acısında renin bir tel saçını yolmak istiyorum.(1 tel çünkü adam kazanova insan kıyamıyor saçlarına :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Bu forumdaki herkes benim sho x kyokocu olduğumu bilir <3 Sho benim değilse bir tek kyokonundur! Amy sende mangayı tamamlasan böyle konuşmazsın ama yazık çocuk mangada ne acılar çekiyor kyoko yüünden biliyon mu acıyorum ben o çocuğa :'( Onun her acısında renin bir tel saçını yolmak istiyorum.(1 tel çünkü adam kazanova insan kıyamıyor saçlarına :D )

Ren bana göre daha yakışıklı ve karizmatik şimdi onu belirteyim :wub: Saçlarına nasıl kıyacaksın ya boyun yetmez ki hem adam 190 cm B) Valla her ne acı çekerse çeksin Sho'nun bir kızı kullanması hiç de hoş değil ayrıca Ren'e göre çok toy...

Neyse mangada ilerleyeyim gene konuşuruz şimdi bedavadan Sho'yu yargılamayayım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haklısın boy konusunda -_- İki dakika eğilir misin rencim kulağına bir şey söliyeceğimde ( şirin kız taklidi :D )

Ren eğilirken iki büklüm olur bence :D

Neredeyse adam 2 metre :0

Ben ren yakışıklı olsa bile ben kyoko ile sho forever diyorum.Shoda kızı kullandı kötü yaptı ama şu anda fazlasıyla çekiyor zavallım :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sho nun yaptigi o kadar pislikce ki anlatamam ki siz de biliyorsunuz ama bence sho bin pisman olsa da kyoko ile birlikte mutlu olsalar iste benim istedigim son olur ama oyle olacagini hiic sanmiyorum..

spoilerr

telefondan giriyorum buton yapamayagim manga spoilerrrr

kyokonun ilk opucugunu calisi harikaydi shonun hic unutamiyorum o sahneyi :D

bu arada benim sho da gozum yok bayanlar sizin olsun .. gintoki oyar valla :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Katekyo Hitman Reborn da Hibari karakteri için animeyi izledim diyebilirim.

Tonari no kaibutsu kun Haru'nun mangadaki çizimleri çok hoş :) Animesinde bazen göz çizimlerini beğenmiyordum.

Usui :wub: sözün bittiği yer

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.