Jump to content

Naruto Manga 618 (Ağır spoiler içerir.)

ayanatsume

Önerilen İletiler

Arkadaşlar narutonun en son çıkan chapterını görmüşsünüzdür. Aman Allah'ım o en sondaki resim ne öyle şoka girdim ! Tırnaklarımı kemire kemire okudum O.o Sizce bundan sonra ne olacak ? 4 hokage edo tenseiyi bozabilecekmi ? Sasuke ne yapacak ? (Kafamda deli sorular :blink: ? ) (Bu arada konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim yanlışsa şimdiden kusura bakmayın :D)

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

itachi onu edo'dan kurtulmak amacıyla yapmamıştı tamamen farklı yönde gelişti olaylar sasuke köye saldırırsa sasuke'yi durdurma amacıyla koruma emri yerleştirmişti kargayaayrıca itachi'nin istisna old

saçmaladı kishi sanki shinigami'nin midesini kes ruhlar özgür kalsın var mı böyle saçmalık ya ? her şeyi bilen adam derken tek kişi bekliyordum gidipde 4hokagenin edo ile geri gelmesi savaşın durumunu kesinlikle değiştirecekki madarayı durdurma gücüne sahip olan tek kişide bu 4lüden biri sasukenin karar vermesi gerektiğini söyledi orochimaru bu kararın ne olacağını herkes az çok tahmin ediyor zaten..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

saçmaladı kishi sanki shinigami'nin midesini kes ruhlar özgür kalsın var mı böyle saçmalık ya ? her şeyi bilen adam derken tek kişi bekliyordum gidipde 4hokagenin edo ile geri gelmesi savaşın durumunu kesinlikle değiştirecekki madarayı durdurma gücüne sahip olan tek kişide bu 4lüden biri sasukenin karar vermesi gerektiğini söyledi orochimaru bu kararın ne olacağını herkes az çok tahmin ediyor zaten..

Bencede sürekli 4. hokagenin diriltilemeyeceğinden falan bahsediyorlardı ama dirildi işte korktuğum başıma geldi resmen. Yani çok basit bi şekilde dirildi ne yani kabutonun aklına gelmemişmi bunu yapmak ? Hiç böyle bişi beklemiyodum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bencede sürekli 4. hokagenin diriltilemeyeceğinden falan bahsediyorlardı ama dirildi işte korktuğum başıma geldi resmen. Yani çok basit bi şekilde dirildi ne yani kabutonun aklına gelmemişmi bunu yapmak ? Hiç böyle bişi beklemiyodum.

kabuto'yu bi kenara bırakım o gitsin kumda oynasın :P bu kadar basit olmasını kimse beklemiyordu eminim hatta dirilmesini bekleyenlerin bile oldukça az olduğunu düşünüyorum seride üstüne basa basa tekrar getirilmelerinin bir yolu yok denildi madara'nın ilk edo ile dirildiğinde kabuto'yu orochi sanmasıda orochi ile aynı safta olduklarını düşündürmüyor değil bu 4lüyle gidip madaranın yanında yer alırlarsa vay hallerine.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu senaryonun aynısını mangaturk te öngörü olarak yazmıştım da bana troll demişlerdi :angry:

Oroç 6 Zetsu çağırdı, birine kendi girdi çünkü eski vüducu çok yıprandı(son olarak karnını kesti) 4'ünü hokageler için kullandı(3. mantar gibi kalmış yanlarında) son kalan da her şeyi bilen adam ki o da SO6P'ın sharinganlı oğludur, bu yüzden Uchiha tapınağına geldiler.

2 hafta sonra tekrar forumdayım :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Einstein Mode On

Minato'nun ve Kushina'nın çakrasının bir kısmı var sadece Naruto'da. O ikisi ShikiFuujinle mühürlenmişti. Ve şöyle bir durum var, Naruto'nun içinde Kyuubi çakrasının yarısı vardı, kalan yarısı ShikiFuujin ile Minato'ya mühürlüydü. Artık şiki bozulduğuna göre tam bir kyuubi göreceğiz.

Einstein Mode Off.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.