Jump to content

Naruto Manga 618 (Ağır spoiler içerir.)

ayanatsume

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

itachi onu edo'dan kurtulmak amacıyla yapmamıştı tamamen farklı yönde gelişti olaylar sasuke köye saldırırsa sasuke'yi durdurma amacıyla koruma emri yerleştirmişti kargayaayrıca itachi'nin istisna old

Pardon okumadım yorumunu meiguldum mangayıda yeni okuyum :( saçma fln banane Minato canlandıya gerisi boş bana :)

orochi'nin kontrolündeki bir minatodan iyi şeyler beklemediğini bilerek böyle dediğini varsayıyorum :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benim için farketmez isterse köyü yıksın seviyorum abi minatoyu :) 4 hokageyi kontrol etmek kolaymı ki :)

orochi daha önce ilk ikisini kontrol etmişti zaten edo ile dirilenlerin yapacağı bir şey yok kendilerini kontrol edenin emrine uymak zorundalar.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

orochi daha önce ilk ikisini kontrol etmişti zaten edo ile dirilenlerin yapacağı bir şey yok kendilerini kontrol edenin emrine uymak zorundalar.

İtachi gibi bişi yaparlar kurtulurlar kurtulmazlarsada önemli değil :)

http://forum.turkanime.tv/topic/3397-naruto-608-oengoerue-gercek-olabilecek-bir-tahmin/ buna benzicektir 619. bölüm

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtachi gibi bişi yaparlar kurtulurlar kurtulmazlarsada önemli değil :)

itachi onu edo'dan kurtulmak amacıyla yapmamıştı tamamen farklı yönde gelişti olaylar sasuke köye saldırırsa sasuke'yi durdurma amacıyla koruma emri yerleştirmişti kargaya

ayrıca itachi'nin istisna olduğunu düşünüyorum aksi taktirde edo tensei son bulmayacaktı ama kishi'den her şey beklenir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

itachi onu edo'dan kurtulmak amacıyla yapmamıştı tamamen farklı yönde gelişti olaylar sasuke köye saldırırsa sasuke'yi durdurma amacıyla koruma emri yerleştirmişti kargaya

ayrıca itachi'nin istisna olduğunu düşünüyorum aksi taktirde edo tensei son bulmayacaktı ama kishi'den her şey beklenir.

Ama edo tensei 2. hokagenin bulduğu bişey olduğu için belki bozabilirler diye düşünüyorum.

Konuyu yanlış yere açmışsın taşıyorum.

Tahmin etmiştim teşekkür ederim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.