Jump to content

Map Anime Yorumluyor | 02 | -Elfen Lied-

Önerilen İletiler

final için o lucy di demişin ama yarum yazamadan önce mangalarını da okumanı öneririm :D lucy ölüyor, oğlan çocukluk arkadaşıyla evleniyor vs.

edit: ben lucye sinirimden hüzünlenemedim zaten beni angel beats dışında ağlatan bir anime yok o da 1 sahne o sahnede malum. yuinin reenkarne olduğu sahne

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İkinci bölümle karşınızdayım. Bu akşam 00:00 itibari ile başlayıp şu an 04:00 da bitirdiğim seri hakkında bir yorumlama yapıcağım taze taze, bu arada hala burnumu çekiyorum, ne ağladım be. __________

Ben Lucy gelmesini istiyorum, Nyuu da iyi ama ben Lucy'i seviyorum. Rosario to Vampire etkisi işte.

Cidden çok güzel yorumlamışsın :D Açıkçası ben bu Kouta'nın Lucy'i affetmesini saçma buluyorum. Çocuğun gözü önünde babasını ve kardeşini deşiyor bilmiyorum yani saçma :D Bide animede çok soru işareti

• 1 ay sonra...

Bu asiri etkilenenleri anlayamadigim animedir. Yazin guzel olmus, eline saglik. Neden hic erkek dikloniyus yok bende cozemedim bunu acikcasi. Ayrica Kouta'nin Lucy'i affetmesi bana inanilmaz sacma gelmisti fakat belliydi boyle olacagi. Gercekten harem animeleri gibi cocugun etrafi kiz kayniyordu. Ayrica bunlar bu kadar kisiye bakacak geliri nerden sagliyor diye sormaktan kendimi alamadim. Ecchi unsuru gercekten fazlaydi. Ama bu tarz seylerden hoslanmasam da ciplaklik bana o kadar dokunmadi, daha cok masumiyeti temsil ettigini dusundugum icin fazla takilmadim ona. Konunun da havada kaldigini dusunuyorum. Yani ozetle, cok abartildigini dusunuyorum. Cok tavsiye edecegim bir anime degil. Dunyada baska yer yok mu da her sey o adada diye sorarlar adama. Baslayanlar bence milletin dediklerine gore beklentiyi cok yuksek tutmasin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.