Jump to content

En Sevdiğiniz Anime Çocuk Karakteri Hangisi?

Misafir

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 108
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

bir numaram beni bitiren resimdir: İkincisi Nel tabi ki de :D zaten meşhur repliği ile Ichigonun arkasından koşması beni bitiriyor :D listede çok çocuk karakterim var da üçüncü olarak

Belbooo der geçerim  -_-​ 

Naru var burada!

Posted Images

• 4 hafta sonra...

Goku gözümde hiç büyümemiş karakterlerin başındadır. Kendisine çocukluktan kalma derin bir sevgi besliyorum. Çok ayrı o...

Ayrıca Gohan da çocukluk aşkımdır.  :wub:

Gon'u sevme sebebim sanırım ki Goku'ya benzemesinden kaynaklanıyo. Killua'yı da sevmeyen gebersindir. Serinin en muazzam karakterlerindendir. Şöyle 2 oğlum olsun ya. :D 

Yachiru da gözümde anime dünyasının en minnoşudur. Henüz daha minnoşu çıkmadı bana göre.  -_- Lakin kendisine olan sevgim diğerlerinin yanında birazcık sönük kalır. 

Çok düşünmeme rağmen daha fazlası çıkmadı. Aslında pek çocuk karakter seven birisi değilim ama sevdiklerime de gönülden bağlıyım.  :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her şeyden önce izlediğim animelerde en çok sevdiğim çocuk karakter (bleach)Nell'dir 

Yok ama öyle tatlı, çok bilmiş başka bir karakter ya. 

Replikleri olsun seiyuu su olsun gerçekten çok başarılıydı bana göre :)

O her Ithigooo deyişinde ... Ahhh ahhhh ... Öldüm bittim resmen ..

..

images.jpg

ikincisi (KHR)Lambo

:

Lambofull.png

Üçüncü aklımda en çok yer eden çocuk karakter ise Jiraiya'nın küçüklüğü :)

Oda çok şekerdi :)  

281suad.jpg

Elbette animelerde daha çoktur çok bilmiş, Kawaiii dedirten çocuk karakterler ama şimdilik benim aklımda yer eden ( bakmaya izlemeye doyamadığım ) ler bu kadar :) ..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.