Jump to content

Bir Hayaliniz

Dark Silence

Önerilen İletiler

Şimdiye kadar tek iki şeyin hayalini kurdum:

Birisi Dünya'yı dolaşmak diğeri bende kalsın :P hatta Pokemon'da 10 yaşına yeni basmış bir çocuğun (Ash'ten bahsediyorum) arkadaşlarıyla seyahat etmesi beni çok etkilemişti. Belki de Pokemon'u bu yüzden çok severim :D

Sonra anladım ikisi de gerçekleşmeyecekti zaten :D

Gezmekten nefret ettiğimden, benim için hayal yerine kabus olurdu herhalde bu :D

Konu taşınmıştır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 252
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hayaller de hedefler gibidir; bitmez, sadece koşullara göre de değişir üstelik bazılarına ulaşamayacağını bilsen de ki hayalleri hedeflerden ayıran da bu ya... Ama bu değişen koşullara rağmen, her dai

Vampir olmak ..

Benim bir sürü hayalim olduğunu farkettim bu konu sayesinde.Hayallerimden biri,daha doğrusu takıntılarımdan biri diyelim buna,hayvanların konuştuğu düşüncesi.Ama bize bunu göstermiyorlar,korkuyorlar y

Posted Images

Septnoir-sama sen dünya'yı içinde barındırıyorsun zaten o dillerle :D Şaka bir yana hiç gezmeyi sevmeyen birisini görmemiştim :huh:

Aslında bunun içinde başka etkenler vardır bence mesela ben çok severim yeni yerler görmek ama çabuk bağlanırım oradan ayrılacağım zaman acaip hüzünlenirim filan(örneğin tatilde şehir dışı tarzı yerlerde) bu yüzden gezmeyi bende pek sevmem onun dışında zaten insanlardan çekinirim kendime güvenim yok ondan dolayıda sevmem :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Septnoir-sama sen dünya'yı içinde barındırıyorsun zaten o dillerle :D Şaka bir yana hiç gezmeyi sevmeyen birisini görmemiştim :huh:

Teşekkür ederim Amy ^_^. Gezmeyi sevmiyor değilim, nefret ediyorum.

Eskiden babamın işi yüzünden sürekli yolculuk yapardık ve bu yolculuklar çok kısa süre içinde olurdu. Doğal olarak hayatımı berbat etkileyen bir faktördü. Artık böyle bir sorun yok ama içimde yolculuğa karşı bir kin (bir çeşit fobi de diyebiliriz) var <_<

Fazla mı bilgi verdim ne. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eheh ben de sevmem gezmeyi. Özellikle alışveriş merkezi falan gezmekse konu illet olurum. Yahu bir şey almayacaksam niye dolaşıyorum?
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Aslında bunun içinde başka etkenler vardır bence mesela ben çok severim yeni yerler görmek ama çabuk bağlanırım oradan ayrılacağım zaman acaip hüzünlenirim filan(örneğin tatilde şehir dışı tarzı yerlerde) bu yüzden gezmeyi bende pek sevmem onun dışında zaten insanlardan çekinirim kendime güvenim yok ondan dolayıda sevmem :D

Ben öyle değil de şöyle bakıyorum gittiğim yerlere:

Buraya daha önce gelmedim. Bir daha da gelmeyebilirim... Ve ben... burada doğmuş olabilirdim. Hergün evimden çıkıp okuluma gittiğim yol bu yol olabilirdi... Farklı bir yaşamım olabilirdi... Farklı insanlar olabilirdi...

Yani küçük bir kelebeğin etkisini düşünürüm hep... Bu beni heyecanlandırır ve ben gezmek görmek isterim :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben öyle değil de şöyle bakıyorum gittiğim yerlere:

Buraya daha önce gelmedim. Bir daha da gelmeyebilirim... Ve ben... burada doğmuş olabilirdim. Hergün evimden çıkıp okuluma gittiğim yol bu yol olabilirdi... Farklı bir yaşamım olabilirdi... Farklı insanlar olabilirdi...

Yani küçük bir kelebeğin etkisini düşünürüm hep... Bu beni heyecanlandırır ve ben gezmek görmek isterim :lol:

Aslında bu da seni hüzünlendirmez mi öreneğin gittiğin yer yaşadığın yerden güzelse? Hayalkırıklığı :D Ve de yeni bir hayalim ve amacım oldu şimdi :D çok saçma ve kesin herkes istiyordur bunu ama söylemek istiyorum yinede:Ünlü OLMAK :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Aslında bu da seni hüzünlendirmez mi öreneğin gittiğin yer yaşadığın yerden güzelse? Hayalkırıklığı :D Ve de yeni bir hayalim ve amacım oldu şimdi :D çok saçma ve kesin herkes istiyordur bunu ama söylemek istiyorum yinede:Ünlü OLMAK :D

cıkkk... Daha önce hiç üzüntü yaşamadım bu konuda... Tek düşündüğüm o yerlerin ne kadar farklı ve güzel yaratıldığı... ve duyduğum büyük heyecan...

Ben hiç ünlü olmak istemedim. :huh: ama dünya gözü ile görmezsem gözüm açık gideceğim insanlar vardır :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.