Jump to content

Bir Hayaliniz

Dark Silence

Önerilen İletiler

Sadece bir hayalim yok ki 
Japonyaya gidip orada yaşamak, kılıç eğitimleri almak, Yapay zeka yapıp diğer ülkeleri hack lemek, bazen x-men jin ya da logan olmak gibi hayaller, dil öğrenmek gibi, sevdiğim sanatçı ve aktörlerle fotoğraf çektirmek aktörler genelde hepsi yabancı, başbakan olmak ülke yönetmek gibi, futbol kulüp başkanı gibi, çine gidip onlarında dilini öğrenmek ve orada biraz yaşamak gibi ama bunları hiçbiri bendeki bu şansla olmaz. Hayallerimden biri olan başka bir ülkede dil öğrenmek kardeşime nasip  oldu.  Ne zaman basit bir hayal kursam olmuyor. Maymun iştahlılık sendromuda var şunu yapayım diyorum 1-2 ay uğraşıyorum ama sonuç daha sonra vazgeçiyorum. Boş boş yaşıyorum diğer insanlardaki gibi dünya hevesi yok, yok şunu alayım yok bunu alayım,şunu yapayım gibi hevesler hiç yok, arkadaşlarla gezelim gibi şeylerde yok ,insanlarada  güvenmediğimden arkadaşta yok kimseyle samimi de olamıyorum sadece merhaba merhaba oluyor. Psikiyatri de gittim ilaç verdi. Kullandık 1-2 gün anlamsız mutlu etti sonra bıraktım. Hiç bir hedef kendime belirleyemiyorum. Kafa dengi birisi de yok dertleri anlatacak bana fikir verecek 2 tane hocanın (ögretim görevlisi) yanına konuşmaya gittim. Fikir verebilirler diye ama onlarda boş çıktı. Yaş 26 bu yaşa kadar da sevgilim olmadı. İlk okulda iken diğer sınıftaki kız peşimden koşardı. Lisede kız adımı koluna yazmıştı. Dershane de kız teklif etti. Kolay kolay beğenen birisi değilim. Üniversitede ben koştum birinde kıza grup çevremiz vardı sürekli konuşuyorduk kızı bulabiliyordum. Kıza açılacağım zaman okula gidiyorum kız okula gelmemiş. Grup toplanıyoruz kız yok aklım oğlum hayırlı değilmiş diyor kalbim ise git bul diyor ve bir yerde buluşuyoruz ama arkadaş çevremizden dolayı kabul etmiyor. İkincisinde  alt sınıflardan birisi vardı. Kızı ne zaman kantinde görsem yanlız başına kimse yok güzelde bir kız hoşuma gitmişti. Kızla konuştuğumun 1.gününde  olur gibisinden cevaplar aldım. Aradan bir gün geçti okula gidemedim. 3.gün gittim parttime çalıştığım için acelem vardı kızla konuşmak istedim kızın yanındaki sınıf arkadaşları ile tartıştık o yüzden o işte olmadı. Bir sevgili yapsam diğer insanlar gibi dünyayı sevebilirmiyim diyorum ama zor beğendiğimden sevgilide yok. Evli olanları ,sevgili olanları görüyorum ve düşünüyorum. Bunlar nasıl oluyor veya nasıl yapıyor Güzel-Çirkin ,Çirkin Güzel,Güzel-Güzel,Çirkin-Çirkin oluyor. İlk önce bir insana ŞANS lazım. Bende de hiç olmadığına inanıyorum ve bu işte hiç umudum yok.Bazı nedenlerden dolayı üni geç başladım ve 2 yıllık bölümü 3,5 istemeyerekde olsa bitirdim. Şuan ne yapsam diyede boş boş düşünüyorum. 4 e tamamlayayım diyorum ama okulda 4-5 sene sürer gibime geliyor. Maddi durumda yok , bir yandan da tecil bu sene son askere mi gideyim diyorum. Maddi durumdan part tiime işe girip derse çalışayım diyorum işte yok. Baba ayrı bir dert , kardeşler ise ayrı bir dert. Bunları niye yazdım bilmiyorum. Sadece yazma isteği duydum. Şansınız yoksa zorlamayın diyecem ama siz benim gibi olmayın zorlayın elinizden geldiğince çabalayın ve benm gibi olmayın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 252
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hayaller de hedefler gibidir; bitmez, sadece koşullara göre de değişir üstelik bazılarına ulaşamayacağını bilsen de ki hayalleri hedeflerden ayıran da bu ya... Ama bu değişen koşullara rağmen, her dai

Vampir olmak ..

Benim bir sürü hayalim olduğunu farkettim bu konu sayesinde.Hayallerimden biri,daha doğrusu takıntılarımdan biri diyelim buna,hayvanların konuştuğu düşüncesi.Ama bize bunu göstermiyorlar,korkuyorlar y

Posted Images

10 saat önce, jans09 yazdı:

Hayaller de hedefler gibidir; bitmez, sadece koşullara göre de değişir üstelik bazılarına ulaşamayacağını bilsen de ki hayalleri hedeflerden ayıran da bu ya... Ama bu değişen koşullara rağmen, her daim hayalini kurduğum şey; karavanla seyahate çıkmaktır. Farklı yerlere gitmek, gittiğim yerlerde farklı insanlarla tanışmak, farklı yemekleri yeyip, dillerinden minik bir parça da olsa öğrenebilmek, güzel yerler görmek. Öyle extrem sporlara falan da gerek yok... Akşamları çayımı, kahvemi (kafamın durumuna göre değişebilir içilen şey) kitabımı olmadı animelerimi alıp sakin sakin takılmak ya da sevimli muhabbet gruplarına sahip olmak da yeter. Tabii tüm bunlarda bana eşlik edecek de biri :embarrassed4-onion-head-emoticon: 

İşte budur ! Harfi harfine tam istediğim şeyler bunlar. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tüm süper kahramanların gücü süper hacker yetenekleri en güçlü anime karekterlerinin güçleri savaş uçağı 20000 tane lamborgini 3 tane kılıç eğitimi almak japonyaya taşınmak doktor olmak silah kullanma eğitimi almak  en iyi bilgisayar en iyi ev ölümsüzlük en harika şans çok havalı olma herkese laf sokma yetenekleri tüm kitabları 1 saniyede bitirmek ve en iyi şekilde özetini çıkarmak 1 saniyede tüm ödevlerimi bitirmek herkesle çok iyi anlaşmak futbold her mevkide mükemmel oynamak dünyanın en zekisi olmam çocuklarım benden 10 kat daha zeki olmaları zengin olmak tüm filmlerde baş rol oynamak en iyi arabalar ve tüm arabalar en iyi giysiler aksesuarlar çok yakışıklı olmak 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

16 saat önce, Nones yazdı:

Eşlik edecek "özel" birini ima etmiyorsan ben seve seve bu hayale eşlik ederim. Hatta bize eşlik edecek 3 kişi daha tanıyorum :P

17 saat önce, jans09 yazdı:

Hayaller de hedefler gibidir; bitmez, sadece koşullara göre de değişir üstelik bazılarına ulaşamayacağını bilsen de ki hayalleri hedeflerden ayıran da bu ya... Ama bu değişen koşullara rağmen, her daim hayalini kurduğum şey; karavanla seyahate çıkmaktır. Farklı yerlere gitmek, gittiğim yerlerde farklı insanlarla tanışmak, farklı yemekleri yeyip, dillerinden minik bir parça da olsa öğrenebilmek, güzel yerler görmek. Öyle extrem sporlara falan da gerek yok... Akşamları çayımı, kahvemi (kafamın durumuna göre değişebilir içilen şey) kitabımı olmadı animelerimi alıp sakin sakin takılmak ya da sevimli muhabbet gruplarına sahip olmak da yeter. Tabii tüm bunlarda bana eşlik edecek de biri :embarrassed4-onion-head-emoticon: 

Sadece kızlar olmaz, aileniz kızar, etraf kötü :P Yanınıza bir erkek gerek:super-onion-head-emoticon::pretty-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Barış D. Baryshx yazdı:

Sadece kızlar olmaz, aileniz kızar, etraf kötü :P Yanınıza bir erkek gerek:super-onion-head-emoticon::pretty-onion-head-emoticon:

38 dakika önce, volkanvural yazdı:

Ben de olsam olmaz mı ? Bir sürü kişi olsak ? Tam gerçekleşmesini istediğim hayali yazmış çünkü :(

Karavana sığmayız ama sıkıntı değil bir karavan daha buluruz... info onion head Bence de keyifli olurdu... Bak şimdi yine hepten depreşti bu hayal. Ama inşallah bir gün gerçekleştireceğim. pretty onion head 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.