Jump to content

Bir Hayaliniz

Dark Silence

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 252
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hayaller de hedefler gibidir; bitmez, sadece koşullara göre de değişir üstelik bazılarına ulaşamayacağını bilsen de ki hayalleri hedeflerden ayıran da bu ya... Ama bu değişen koşullara rağmen, her dai

Vampir olmak ..

Benim bir sürü hayalim olduğunu farkettim bu konu sayesinde.Hayallerimden biri,daha doğrusu takıntılarımdan biri diyelim buna,hayvanların konuştuğu düşüncesi.Ama bize bunu göstermiyorlar,korkuyorlar y

Posted Images

Öhöm öhöm.Baya ulaşılmaz bir rüya gibidir.Ama çabalıyorum ve çabalamaya devam edeceğim( bir kısmına ) ..Google adlı amcamıza ben öldüğümde ismimi yazdırma ve dünyanın en zengin insanı olmak istiyorum. Ve de harika bir eş ( centilmen , yakışıklı , en az 1,75  boy , baklavası olan , beni seven , çocuklarımız olduğunda onlarla ilgilenen , iyi mesleği olan , En az 3 dil bilmeli , sarışın veya kumral , mavi veya yeşil gözlü eğer çok yakışıklıysa bir burak özçivitte olabilir, Sarışından kastım kıvanç tatlıtuğ değil daha yakışıklı , beni aldatmayacak , komik , mizah anlayışı bol , mantıklı , zor durumda sakin kalabilen , iyi dövüşebilen , fedekar ....................... ) daha uzayacak yani dediğim gibi ulaşılmaz Ben hayal alemlerinde uçuyorum uçmak ne kelime bulutlardan bulutlara zıplıyorum dffdsda :D

:admire2-onion-head-emoticon::admire-onion-head-emoticon:

tumblr_ndebgaA7mC1rpt0eoo1_400.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 1 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.