Jump to content

Bir Hayaliniz

Dark Silence

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 252
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hayaller de hedefler gibidir; bitmez, sadece koşullara göre de değişir üstelik bazılarına ulaşamayacağını bilsen de ki hayalleri hedeflerden ayıran da bu ya... Ama bu değişen koşullara rağmen, her dai

Vampir olmak ..

Benim bir sürü hayalim olduğunu farkettim bu konu sayesinde.Hayallerimden biri,daha doğrusu takıntılarımdan biri diyelim buna,hayvanların konuştuğu düşüncesi.Ama bize bunu göstermiyorlar,korkuyorlar y

Posted Images

• 4 ay sonra...
  • 7 ay sonra...

Kendimi sevmek bir birey olarak sevildiğimi hissetmek 

Yardım edebileceğim sınırlar içinde bana ihtiyaç duyan canlılara yardım etmek 

Hayal etmeyi beceremem ben sadece durum analizi yapar ve bir sonraki adımımı atarım bu durum beni şaşırtıcı sonuçlarla karşılaştırmaz o yüzden şaşırtılmak istiyorum. Şimdilik bu kadar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayalimi yazmadan önce şunu belirtmek istiyorum.

Leyla ile Mecnun veya Ferhat ile Şirin hikayelerini biliyorsunuz, Mecnun çöllere düşüyor, Ferhat ise dağları deliyor. Aslında ikisinin de bunu yapabilecek bir gücü yok. Bir şey olmalıydı ki onlara bunu yaptırsın. Sonra düşündüm ki ne Leyla olmasaydı ne de Şirin olmasaydı, Mecnun ve Ferhat böyle bir şey yapamayacaktı. Leyla ve Şirin olmamasından kastım onlar beklemiyor olsaydı. Bazı şeyler tek taraflı ilişki ile yürümüyor maalesef. Mecnun ve Ferhat sevdikleri kişi uğruna bunu başarmışlardı ama bir diğer önemli nokta sevdikleri kişiler de onları bekliyordu. 

Buradan yola çıkarak benim uğruma bekleyen bir kişinin olmasını ve bende onun uğruna yapabileceğim bir durumun olmasını hayal ediyorum. :)

Bir şey yapmaktan kastım illa Mecnun ve Ferhat gibi bir şey yapmak değil. Şöyle yazarsam daha iyi olur; "Belki Mecnun gibi çöllere düşemem veya Ferhat gibi dağları delemem ama severim. Kimsenin seni sevemeyeceği kadar." Bu sevginin gerçekleşmesi için de o sevgiyi kabul edecek biri lazım bu hayatta. :) Çok konuştum neyse işte durum böyle :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Leyla ile Mecnun veya Ferhat ile Şirin hikayelerini biliyorsunuz, Mecnun çöllere düşüyor, Ferhat ise dağları deliyor. Aslında ikisinin de bunu yapabilecek bir gücü yok. Bir şey olmalıydı ki onlara bunu yaptırsın. Sonra düşündüm ki ne Leyla olmasaydı ne de Şirin olmasaydı, Mecnun ve Ferhat böyle bir şey yapamayacaktı. Leyla ve Şirin olmamasından kastım onlar beklemiyor olsaydı. Bazı şeyler tek taraflı ilişki ile yürümüyor maalesef. Mecnun ve Ferhat sevdikleri kişi uğruna bunu başarmışlardı ama bir diğer önemli nokta sevdikleri kişiler de onları bekliyordu. 

Buradan yola çıkarak benim uğruma bekleyen bir kişinin olmasını ve bende onun uğruna yapabileceğim bir durumun olmasını hayal ediyorum. :)

Bir şey yapmaktan kastım illa Mecnun ve Ferhat gibi bir şey yapmak değil. Şöyle yazarsam daha iyi olur; "Belki Mecnun gibi çöllere düşemem veya Ferhat gibi dağları delemem ama severim. Kimsenin seni sevemeyeceği kadar." Bu sevginin gerçekleşmesi için de o sevgiyi kabul edecek biri lazım bu hayatta. :) Çok konuştum neyse işte durum böyle :D 

İyi konuştun:loveloveplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 30.06.2020 - 11:10 tarihinde yazdı:

Vay bee, demek Pega reis de özünde duygusal, kedi gibi bir adammış.

Benim eskiden hayal kurmaktan kafam patlayacak gibi olurdu. O kadar çok hayal kurardım ki içinden mutlaka birisi gerçeğe dönüşür elbet derdim. Çocukluk işte ne bekliyorsun. Sonra geçen yıllar asla beni hayallerime yaklaştırmadı aksine gitgide uzaklaştırdı. Gerek insanlar ile olan ilişkilerim gerek hızlı değişen ruhsal yapımdan karşımdakilere sürekli avantaj verip kendimi kötü durumlara sürüklemem derken hayat tekme manyağı yaptı bu aciz insanı. Sonradan kendi kendime dedim ki neden hayal kuruyorsun ya da neden bir şeyleri kafaya takıyorsun. Uzun zamandır ne hayal kuruyorum ne de insanların benim hakkımda söylediklerini önemsiyorum. Böyle olunca en azından başkaları ne söyler diye düşünmeme gerek kalmıyor. Ama hala aklımda olan bir hayal var, küçük çaplı bir hayal de olsa okuduklarımı bir daha asla unutmamak isterim. Sadece bu olsa yeter.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zorojuro, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Vay bee, demek Pega reis de özünde duygusal, kedi gibi bir adammış.

Benim eskiden hayal kurmaktan kafam patlayacak gibi olurdu. O kadar çok hayal kurardım ki içinden mutlaka birisi gerçeğe dönüşür elbet derdim. Çocukluk işte ne bekliyorsun. Sonra geçen yıllar asla beni hayallerime yaklaştırmadı aksine gitgide uzaklaştırdı. Gerek insanlar ile olan ilişkilerim gerek hızlı değişen ruhsal yapımdan karşımdakilere sürekli avantaj verip kendimi kötü durumlara sürüklemem derken hayat tekme manyağı yaptı bu aciz insanı. Sonradan kendi kendime dedim ki neden hayal kuruyorsun ya da neden bir şeyleri kafaya takıyorsun. Uzun zamandır ne hayal kuruyorum ne de insanların benim hakkımda söylediklerini önemsiyorum. Böyle olunca en azından başkaları ne söyler diye düşünmeme gerek kalmıyor. Ama hala aklımda olan bir hayal var, küçük çaplı bir hayal de olsa okuduklarımı bir daha asla unutmamak isterim. Sadece bu olsa yeter.

İnsanların dediğine bende hiçbir zaman kulak asmadım. :) Hatta lisede şöyle bir olay vardı, ben saçımı hiç sağa sola taramazdım hep dümdüz tutardım ve millet şu saçına şekil ver diye diye başımın etini yerdi. Liseden mezun olurken tören provasında bir arkadaşım bana döndü şöyle dedi "Tipin mipin çok kötü ama böyle sana söylenen şeylere kulak asmıyorsun ya bu özelliğini çok seviyorum." Hala aklıma geldikçe gülerim :)

Bir hayalimiz var içinde yaşayabildiğimiz onun için hayaller kurmaya devam :D Gözümde sevgi bu kadar büyük olduğu için zaten birisini sevdiğimde ters tepiyor :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

İnsanların dediğine bende hiçbir zaman kulak asmadım. :) Hatta lisede şöyle bir olay vardı, ben saçımı hiç sağa sola taramazdım hep dümdüz tutardım ve millet şu saçına şekil ver diye diye başımın etini yerdi. Liseden mezun olurken tören provasında bir arkadaşım bana döndü şöyle dedi "Tipin mipin çok kötü ama böyle sana söylenen şeylere kulak asmıyorsun ya bu özelliğini çok seviyorum." Hala aklıma geldikçe gülerim :)

Bir hayalimiz var içinde yaşayabildiğimiz onun için hayaller kurmaya devam :D Gözümde sevgi bu kadar büyük olduğu için zaten birisini sevdiğimde ters tepiyor :D 

Ben sevmenin nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum daha önce hiç yaşamadığım için, anca filmlerde gördüğümüz işte. Bizim arkadaşlar da bana kendine kız arkadaş bul diye baskı uyguluyor ama ben hiç uğraşmıyom. Aksine gelip bana bir şey söyleyen olursa da reddediyorum. Arkadaşlar sürekli kızın gönlünü almak için uğraşıyor falan, ben asla öyle bir şey yapmam. Giden gider kalan da kalır, o yüzden seni anlamam ya çok uzun sürecek ya da hiç anlayamayacağım. Ama umarım istediğin gerçekleşir. Zaten kalbin temizse olacak bir şey bu isteğin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.