Jump to content

Bir Hayaliniz

Dark Silence

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 252
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hayaller de hedefler gibidir; bitmez, sadece koşullara göre de değişir üstelik bazılarına ulaşamayacağını bilsen de ki hayalleri hedeflerden ayıran da bu ya... Ama bu değişen koşullara rağmen, her dai

Vampir olmak ..

Benim bir sürü hayalim olduğunu farkettim bu konu sayesinde.Hayallerimden biri,daha doğrusu takıntılarımdan biri diyelim buna,hayvanların konuştuğu düşüncesi.Ama bize bunu göstermiyorlar,korkuyorlar y

Posted Images

Dünya barışı. ^_^

Bunu istediğime kimse inanmaz. :D Zaten istemiyorum da herkes birbirini yesin. :ph34r:

Çok düşüncelisin :D

Evet hiç inanmadım ^_^

İnsanların bu sözüne inanacağının hayalini kurabilirsin mesela :ph34r: :D

Ps: Işınlanma cihazını yaratma -_- ...Tek hayalim bu .Hergün dolu tramvayda gelmenin acılarını gelecek nesil tatmasın diye :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

hayalden sayılır mı bilmiyorum ama huzur istiyorum... Eğer huzurlu bir yaşamım olmayacaksa da robot gibi olmak istiyorum... Sevinmeyeyim, üzülmeyeyim, sevmeyeyim, nefret etmeyeyim, duygulanmayayım... Sadece nefes alayım ve üşenmeden usanmadan yapmam gerekenleri yapayım...

Bıktım artık çarpıntı ile yaşamaktan :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hayalden sayılır mı bilmiyorum ama huzur istiyorum... Eğer huzurlu bir yaşamım olmayacaksa da robot gibi olmak istiyorum... Sevinmeyeyim, üzülmeyeyim, sevmeyeyim, nefret etmeyeyim, duygulanmayayım... Sadece nefes alayım ve üşenmeden usanmadan yapmam gerekenleri yapayım...

Darker Than BLacK teki yüklenici olmak istemişsin sen :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Böyle huzur olmaz ki sadece duygusuzlaşmaktır, hem kötü hem iyi şekilde. :( Bunun yerine benim yaptığımı yapabilirsin, etrafta olup biten hiçbir şeyi umursamıyorum mesela, ilgimi çekmeyen her şeyden uzakta tutuyorum kendimi ve kendi dünyamda yaşıyorum, mutlu/huzurlu olmak için büyük sebeplere ihtiyacım yok hatta sebebe ihtiyacım yok, kendimi mutlu etmenin yollarını buldum ve mutluyum.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.