Jump to content

Map Anime Yorumluyor | 03 | -Sword Art Online-

Önerilen İletiler

Heç beğenmedim ^^ Sao' ya laf ettirmem ben arkadas :)

Sadece ilk bölümünün yayınlanmasıyla ilk 50 ye girebilmiş bir animeden bahsediyoruz. Tamam senin zevklerine uymuyor olabilirde, geçirmişsin iyice yerin dibine. Ha katılıyorum, olaylar çok hızlı gelişiyor, oyunun kurucusuna karsı savasıyor, bence de saçma, içeriğine istediğini de lafım yok, da çiziminde, karakterlerinde neyi eksik buldun anlayamadım ben?

Hı birde, anime 2 sezon degil, 1 sezon sürdü, 25 bölümlük. Böyle güzel bir kurgunun bu hale gelmesinin nedeni ise, animenin bu kadar çok tutulacağı beklenilmiyordu. Animenin planlaması 25 bölümlük olduğu için hikayeyi sığdırmaya çalıştılar. Bu yüzden çıkacak yeni sezonunda sinyallerini verdiler, bildiğim kadarıyla ilk sezondaki eksikleri telafi etmeye çalışacaklar.

İlk 50'ye girmedi. Sadece japonyada aşırı derece reklam verildiği için ilgilenildi ve izlenilen yaş kitlesi tarafından sevilince 3. bölümde girdi. Konudan çok saptılar, mangada bittiği yerde bitmeliydi. Dediğim gibi sırf SAO olan 25 bölümlük bir seri 2 arc'dan iyidir. Gun Gale Online da çıkacak mı belli değil. Resmi bir duyuru olana kadar çıkmayacak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkeze merhaba, Map anime yorumluyorun bugünkü bölümünde, SAO diye de bilinen Sword Art Online illetini inceleyeceğim. Öncelikle, sao, neredeyse 2. Sezon Openingi dışında hiçbir şeyini sevmediğim

Daha 18. bölümdeyim ben böyle bir şey görmedim arkadaş yemin ederim anime sektöründen toptan soğumak üzereyim. Biz anime diye geldik meğersem klişe Türk dizisi izliyormuşuz! (Spoiler şeysi koymuyoru

Aksa-kun zevk meselesiyle alakası yok, sen şu an sadece kendi zevkini savunuyorsun dediğinin tam aksine... Yani sen de tarafsız değilsin.

Röportajlar var map :) Mangası çıkarılacak, animesi kesin degil.

Japonya'da adamların en büyük kültürleri anime, hergün her türlü animenin reklamı yapılıyor zaten. Ancak böyle bir başarıyı yakalayabilen sınırlı sayıdaki seriden birisidir SAO. Sen, senin zevklerini karşılayamadığı için yerden yere vurmuşsun bildiğin. Yazdıkların yorum şeklinde olsa birşey demeyeceğim hafız :) Ama öyle kesin bir dil kullanmışsın ki, yani sen kötü dedin kötü olacak. Tamam neyse ben susuyorum :) Valla yazdığına yazacağına pişman ederim yoksa B) Devamını bekliyorum, daha bilinmedik animeleri yorumlarsan, hem haklarında bilgi edinmiş oluruz, hem tepki çekmemiş olursun. Hadi kolay gelsin :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

abi nekadar sezonu çıkarsa çıksın isterse 2014 te yeniden başka bir sezon çıkarsın severek izlerim ve büyük bir kitlede benim le aynı fikirde o yüzden 6.5 veremezsin anime yorumlamak demek objektif olmaktır ama sen kendi kişisel olarak beğenmediğin animelere kötü puan verirsen o senin yorumun olur puanlama yapamazsın :D anket yapsan bile bu forumda e az 8 puan alır o anime :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

abi nekadar sezonu çıkarsa çıksın isterse 2014 te yeniden başka bir sezon çıkarsın severek izlerim ve büyük bir kitlede benim le aynı fikirde o yüzden 6.5 veremezsin anime yorumlamak demek objektif olmaktır ama sen kendi kişisel olarak beğenmediğin animelere kötü puan verirsen o senin yorumun olur puanlama yapamazsın :D anket yapsan bile bu forumda e az 8 puan alır o anime :D

Animeyi objektif yorumlarken şunu beğenmedim denilir. Bütün reviewciler bunu yapar. Ben beğenmedim. İsteyen boş vaktinde izleyebilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadas zevk meselesi, farklı düşüncelerin olması normal de, ben simdi kalksam narutoyu yorumlamaya, oylamaya kalksam, şahsen konusunu, çizimlerini, kurgusunu sevmiyorum. Tüm forum ahalisi üstüme çullanacaktır. O yüzden, oylama yapılacaksa tarafsız düşünülerek yapılmalı. Ya da hiç yapılmamalı yani :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.