Jump to content

Map Anime Yorumluyor | 03 | -Sword Art Online-

Önerilen İletiler

Katılmak istiyorum, Hp konusu hariç.

Harry Potter demek, çocukluğum demek. 4-5 yaşımdan beri vardı, yeri ayrıdır bende. Kitapları iyi, filmleri ise idarelik. Ha evet, edebi bi yönü yok ama ciddi hatırası var.

Eh, onlara dedin sen de onların dediğini yaptın Coffeecup! Hatıra üzerinden puan vermek ne demek yahu?

Neyse susuyorum ben.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkeze merhaba, Map anime yorumluyorun bugünkü bölümünde, SAO diye de bilinen Sword Art Online illetini inceleyeceğim. Öncelikle, sao, neredeyse 2. Sezon Openingi dışında hiçbir şeyini sevmediğim

Daha 18. bölümdeyim ben böyle bir şey görmedim arkadaş yemin ederim anime sektöründen toptan soğumak üzereyim. Biz anime diye geldik meğersem klişe Türk dizisi izliyormuşuz! (Spoiler şeysi koymuyoru

Aksa-kun zevk meselesiyle alakası yok, sen şu an sadece kendi zevkini savunuyorsun dediğinin tam aksine... Yani sen de tarafsız değilsin.

ben bir hardcore player olarak ve anime sever olarak sao yu izlememem kaçınılmaz tabi ama arkadaş 2. arc çok bozdu kendini ilk oyunda romantik sevmesemde sevdim 2. oyunu heyecanla bekledim 1. oyunun finalinden birşey anlaşılmadı pek çünkü 2. oyunda sıvadılar başka birşey demiyorum hem mmo mantığına ters şeyler koydular hemde bize töbe ettiğimiz türk dizilerinin tadını yaşatılar ona be kirito asunaya kuzisi kiritoya sonra hepsi asuna ya :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sao..Mükemmel bir animeydi.Tabi başlarda :) Kurgunun o güzelim senaryonun içine ......... önce.

Bu animede romantizm olmamalıydı,aksiyon vs. olsaydı tamam ama romantizmi o kadar abartmışlarki kusasım geldi.Öğk Pembe diziye çevirmişler,shojoya çevirmişler.Evlenmek mutlu mesut olmak vs.. kusacaktım ben bu animeyi izlerken.Bu kadar güzel bir kurgunun içine ........... için tebrik ediyorum onları.Asuna falan olmasaydı o anime bundan daha çok tutulurdu.Ancak bu anime sayesinde ne kadar çok pembe dizi hayranı olduğunu anladım . Klişeyle doldurdular animeyi.Konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ediyorum ve başından sonuna katılıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben bir hardcore player olarak ve anime sever olarak sao yu izlememem kaçınılmaz tabi ama arkadaş 2. arc çok bozdu kendini ilk oyunda romantik sevmesemde sevdim 2. oyunu heyecanla bekledim 1. oyunun finalinden birşey anlaşılmadı pek çünkü 2. oyunda sıvadılar başka birşey demiyorum hem mmo mantığına ters şeyler koydular hemde bize töbe ettiğimiz türk dizilerinin tadını yaşatılar ona be kirito asunaya kuzisi kiritoya sonra hepsi asuna ya :D

Hardcore player mi? Ben ragequitsiz hardcore oynayamam :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...

serinin yalan olmasın ama bi 10 bölüüm benim için harikaydı iyi giidyordu diye bilrim taki asuna x kirito abanınca yani seir ilginç konusndan romantizm zeplinle ataldı ve bu beni deli etmişti bide üstüne 15. bölümde asıl oyundan çalkmasına geçtiğinde felan ne saçmalıyonuz dedim :D sanırsam 2. sezonu duyruldumu öel bişeyler duyudum gelirse izlerim ama benim puan sırf o 10 bölüm için 8 dir :) ki 8 az bi puan değil :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

abi işleniş bakımından benden 9/10 alan bi anime ama konu çok klişe bi ya oyunun içine şıkışmak orada doğan aşklar elan yani sonra  kız kardeşin aslında kuzen olduğu felan en sondada kuzenle kirito evleneydi bende gireydim diyeydım evlenemezsiniz siz kuzensınız 

ne şaçmalıyom lan ben :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Piikuuuffff . burda nolmuş la savaş alanına dönmüş .... 2.arc sinden öncesi güzeldi bence orda bitirmelilerdi. hani burayı karıştırıcak bir konu değil sonuçta illlaki SAO güzel diye diretmeye gerek yok ..

Edüt :D :: Bir şeye tarafsız bakmak için sevip sevmemen önemli değil her konudan perspektif bakmak önemli ... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

abi işleniş bakımından benden 9/10 alan bi anime ama konu çok klişe bi ya oyunun içine şıkışmak orada doğan aşklar elan yani sonra  kız kardeşin aslında kuzen olduğu felan en sondada kuzenle kirito evleneydi bende gireydim diyeydım evlenemezsiniz siz kuzensınız 

ne şaçmalıyom lan ben :D

Klasik türk flim kalitesi falan N'ayır N'olamaz lar uçuşur havalarda ...  LAN NEDİYON SEN :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.