Jump to content

Toprakezgi

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Aslında oturup da her bölümünü izlemedim arada kaytardım ama son bölüm yaktı beni :( konuya hakim olacak kadar izledim işte B) dizi kültürü olmayan birisine göre gene iyi :D

Vallahi bugün Fringe diye bir diziye yönlendirildim onu bitirince bir öz atarım ama tarihsel dizileri pek sevemiyorum yaa :blink:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 47
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

49 DAYS Yönetmen: Yeong-gwang Jo Senaryo: So Hyeon-kyeong (소현경) Yayın Kanalı: SBS Nam-ı Diğer: 49 Il Bölüm: 20 Yayın Tarihi: 16 Mart, 2011 Dil: Korece Ülke: Güney KoreYönetmen: Yeong-gwang Jo S

Aslında ben çok duygusalım o yüzden kesinlik veremiyorum. Ne bileyim bence iyiydi. :D

Of,of...Bizim toplumumuzda acaba neden duygular aşk,ağlamak olarak aşağılanıp gülünç birşeymiş gibi davranılıyor?(Sana demiyorum,sesli düşünüyorum. ^_^ ) Duygun olmadığını söylüyorsun peki ozaman anim

Duygusuz kimse yoktur. :)

Ben varım :D

Allah'ın ruhsuzu. <_< İzle de sonra konuşalım. -_- Ağlayarak kapıma gelirsin sonra. <_<

Ben teşekkür ederim cicim. :D

Yaw ben gülmekten ağlarsam ağlarım ancak çünkü butür dizilerde gülerim ben :D

Bir arkadaşım övmüştü, izlerim sanırım

Barbaros bence sen izleme kardeşim. Şu geçen izlediğin animede ağlamışsın yorumlarında okumuştum adını unuttum şimdi o animenin eğer sen onda ağlıyorsan bunda ne hallere düşersin bilemem sonra :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana da öğret şu duygusuzluğu :( :(

Bu dizi çoğu kişinin yarım yamalak bildiği kader anlayışına değişik bir açıdan bakıyor. Aslında bu açıdan bakan başka filmler diziler de var ama konu işleyişi içeriği bakımından en çok etkilendiğim bu oldu...

Ayrıca insanın ömrü ilerlerken arada dönüp kalbine bir sormalı: Acaba kendisi için saf göz yaşı dökecek kaç kişi var hayatında? Öldüğünde naaşının alınıp gömüleceği yere kadar götürülürken kaç elde taşınacak tabutu?

Paylaşım için teşekkürler Ruhum :wub:

Duygusuzluğu öğrenmenin en iyi yolu kalbini öldürmektir. Bu yüzden önce kalbini öldürmen yada gömmen gerekiyor. Bence bu yorumdan sonra öğrenme sen daha iyi :D

Edit: Çok fazla smiley var dedi bende iki parça halinde gönderdim :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.