Jump to content

Map Anime Yorumluyor | 04 | - Mirai Nikki -

Önerilen İletiler

animeyi çok beğendim aşırı beğendim ama ana karakter mallık terimine yeni bir anlam kattı resmen, o yüzden hala "bu anime süperdir izleyin şunu" diyemiyorum arkadaşlara. yok abi bu kadar antipatik, mal, salak, gerizekalı, ezik olması için kasılmış bir anime karakteri aklıma gelmiyor şu an.

Bütün anime karakterleri mükemmel olursa sence anime çekilir mi? Bütün anime karakterleri hiç salaklık yapmasa sence anime çekilir mi? . Ezik olması için kasılmış? Kişinin karakteri öyle tasarlanmış, dünya üzerinde bu tipte bir insan ara.. ve bu tipin daha beteri olan milyonlarca insan bulursun. Dediğim gibi, eğer sırf bir karakter kötü diye bir animeyi kötülüyorsanız, benim sizinle işim yok demektir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 44
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yeni manga çıkıyor Temmuzda sanırım

Herkeze merhaba arkadaşlar, psikolojimin yerine biraz oturmasını bekleyip öyle yorumlayacağımı söylediğim animenin yorumlama şeyine hoşgeldiniz. Şu an aptal aptal opening'i dinliyorum kalbim falan sı

OST 8,5 mu? Dostum OST'si en az 9 hak ediyordu bence. Nedense animenin başında Yuno'yu seviyorken animenin sonunda Yuno'yu sevemedim. En başta yandere dedik sevdik ama en son bildiğimiz gerizekalıya b

Bütün anime karakterleri mükemmel olursa sence anime çekilir mi? Bütün anime karakterleri hiç salaklık yapmasa sence anime çekilir mi? . Ezik olması için kasılmış? Kişinin karakteri öyle tasarlanmış, dünya üzerinde bu tipte bir insan ara.. ve bu tipin daha beteri olan milyonlarca insan bulursun. Dediğim gibi, eğer sırf bir karakter kötü diye bir animeyi kötülüyorsanız, benim sizinle işim yok demektir.

aynı şeyden bahsetmiyoruz heralde.

"animeyi çok beğendim aşırı beğendim" cümlesi bana gayet açık ve net görünüyor. tek okunuşta anlaşılabilecek bişey hatta.

ana karakteri yorumlamak benim elimde, bu da senin benimle işin olması için değil. bu arada anime karakteri belli bariz ezik(ezik yerine bir yığın farklı kelime olabilir ama argomuzda o karakteri ifade eden en uygun terim bu bana göre) olması için kasılmış. son 3-4 bölümde h-man moduna girmesi pek bişey değiştirmiyor, klasik anime çizgisini takip ettiğini varsayarsak fazlasıyla geç bile kaldı. o tipin daha beteri olan milyonlarca insanın animesini izlemem bu arada, bu animeyi de süper senaryosu, hikaye ilerleyişi, gasai yuno vs. vs. sayesinde izledim, ama ana karakter sayesinde değil ona rağmen.

bu arada yaptığım yorum tuttuğun takıma veya dinine falan değil, altı üstü beğendiğim ama ana karakterinden hoşlanmadığım bir anime hakkında kendi fikirlerim. öfkelenmen enteresan. öfkeli değilsen de ben öyle anladıysam kusura bakma.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 1 sene sonra...

Normalde anime tanıtımları falan okurken aralardan okuyorum, tamamını okumaya üşeniyorum, ama seninkileri sıkılmadan okuyorum ben.

Mirai Nikki animesi için bende aynı şekilde düşünüyorum, Yukiteru ilk başlarda beni de sinir ediyordu. Ve gereksiz ecchi kısımlar çıkarılsa daha güzel olurdu bence.

Bende izlemenizi tavsiye ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.