Jump to content

Ruh İkizi

AdminSlayer

Önerilen İletiler

• 4 hafta sonra...
  • Yanıtlar 90
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

O sen miydin ? :o :D :D :D

herkes çift yaratılmıştır bir bütünün iki parçasıymış kişi görüşür ve şak diye bir birine oturur muş olmaz öyle şey !!! bir ilişki demek zaman demek çaba sarfetmek demek senin ideal eşinmi yok ö

Benim ruh öküzüm var ikizim yok :(

Posted Images

• 2 sene sonra...
sphinxd, 3 saat önce yazdı:

tam ruh ikizim olduğunu düşündüğüm (öyle şeylere inandığımdan değil çok güzel yakışırdık manasında)  biriyle tanıştım tamamen benim erkek halim zevklerimiz tarzlarımız her şeyimiz bir ama sevgilisi var :( hep platonik kalacam...

not:eğer bunu görürsen çok utanırım o yüzden bana söyleme 

Görme ihtimali var demek. ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sphinxd, 3 saat önce yazdı:

tam ruh ikizim olduğunu düşündüğüm (öyle şeylere inandığımdan değil çok güzel yakışırdık manasında)  biriyle tanıştım tamamen benim erkek halim zevklerimiz tarzlarımız her şeyimiz bir ama sevgilisi var :( hep platonik kalacam...

not:eğer bunu görürsen çok utanırım o yüzden bana söyleme 

bütün zevkleriniz aynıysa iyi anlaşamazsınız :D birbirinizin eksiklerini tamamlamanız lazım :D  aynısı olursa sürekli çatışma olur

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kimse fikrimi sormadı ama iş olsun olsun diye söyleyeyim.

Manyetizmanın kanunları aşk'ta geçerli değildir. Birbirine karakter olarak zıt olan insanlar da, aynı olan insanlar da gayet aşık olup mutlu/ mutsuz olabilirler. Onun için bu konuları o kadar kafaya takmayın.

Ha bir de, sırıl sıklam aşık olsanız dahi asla zamanınızın tümünü beraber geçirmeyin. Belirli aralıklarla birbirinizden azıcık uzak kalın ve kafanızı toparlayın. Birbirinize nefes alacak, "motoru soğutacak" zaman bırakın. 

Ya da boş verin ya. Sevgi dediğiniz şey beyninizin gönderdiği bir kimyasal sinyalden ibaret. Gidin anime izleyin.

2D her zaman 3D'den üstündür benim için.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

maalesef öyle bi durum var yinede geçici de olsa güzel olurdu :p

Alıntı

bütün zevkleriniz aynıysa iyi anlaşamazsınız :D birbirinizin eksiklerini tamamlamanız lazım :D  aynısı olursa sürekli çatışma olur

(alıntı yapamadan attım başta sorun oldu ama neyse :D

Toprakezgi, 22.08.2017 - 20:34 yazdı:

Görme ihtimali var demek. ?

dediğim gibi aynıyız o da anime izliyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sadece okan, 22.08.2017 - 20:55 yazdı:

Çatışma olmaz da sıkıcı olur bence. Çok farklı olduğunda uzlaşma sağlanırsa mikemmel olur. :D 

O değil de flood yapmasan iyi olurdu @sphinxd

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

konu zaten hortlamış hortlaaycağı kadar ayrıca bu bir genel konudur her kes in bilgilenmesi lağzım ben bu konuda master yapmış kadar olmasamda sizden çok bildiğime eminim :D

bu arada çok atarlamışsınız demişsiniz yok olmaz ruh eşi felan ben yanlız yaşarım felan demişsiniz önce bunlara bir değineyim kalp çakranızı açmadan aşkı hayatınıza davet edemessiniz hali ile oda bacayı kullanamayacağına göre önce kendiniz isteklerinizden emin olunuz sonra ruh eşi veya ikizi olayı sadece farklı cinslerde olmaz ve bu ruh ikizleri illa sevgili olmanız gereken yada olacağınız kişiler değildir ama onları tanıyın arkadaş olun hayatı anlamnızda yardımcı olurlar sizde onlara tabi :D

şimdi önce şu videyu bir izleyinde sonra altına yazayım devamını

önce kendiniz sevmeey hazır olmalısınız eğer çekemk istiyorsanız ruh eşinizi hayatınıza ben muhtemelen ruh eşlerimle karşılaştım 100% değil ama bence öyle 2-3 ruh eşimle karşılaşdım sanırım :D

önce ruh eşinizle karşılaştığınızda o kendinizgibi hissetmenize neden olan bir his gelir bu öyle durduk yere olmaz kendinizden bir kopya yaşıyormuşcasına bakıyorsanız o ruh eşiniz olabilir tam anlamıyla bilmek istiyorsanızda bana doğrudan danışıp fikrimi sorabilirsiniz  https://discord.gg/d6addT3  yada hislerinizden emin olmak için çakralarınızı açmayı deneyebilirsiniz çakra açmadada yardımcı olurum eğer benim sayemde ruh eşinizi bulursanız çok mutlu olurum video çok şey anlatıyor ama eğer bana ulaşmak isterseniz discord dan ulaşın elimden geldiğince cevaplarım sevmek sadece ruh eşleriniz için değildir :D benim nasıl birini sevmek istediğimi hayalimdekini sorarsanızher kes gibi güzel diycem başta ama sonrakilere dikkat çekmeniiz umuyorum hayattan zevk alan biri ile tabiki özgüveni yüksek neşeli doğayı ve hayatı seven ve en önemlsi kalbinde yer açan :D aynısı benim içinde geçerli tabi :D aşk gerçekden bulduğun zaman bırakmaman gereken birşey ben başta okurken çok sevindim konuyu birinin ruh eşini bulmuş olması çok hoş hisssettirdi ruh eşi bulmak okadar zor değil ya abartmayın benim dahil dünyada en az 100 ruh eşimiz vardır ya ha tanırmısın muhtemelen en fazla 5-20 arasını tanırsın 1-2 bile fazla ama çokda zordeğil bulmak onlarla kalıcı bir evlilik pek olmaz genelde zıt olmadığından değil ama anlarsınız ilerde

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha en başta hayatını bilmediğiniz ve geçmişinin sizinkinden farklı olduğu açık olan bir insana ilk görüşte nasıl 'ruh eşim' diyebilirsiniz ki ? Ruh eşi diye bir şeyin olmamasının temelinde de bu yatar , takdir edersiniz ki biz sürekli gelişiriz , fakat bizi şu anda bu kişi yapan geçmiş deneyimlerimiz , düşüncelerimizdir dolayısıyla karşınızdaki kişinin geçmişinin sizden bir şekilde farklı olacağı, dolayısıyla sizden bir şekilde farklı olacağı/düşüneceği/davranacağı/hissedeceği , ve en sonunda bir konuda bir şekilde çatışmaya girileceği açık. Bu sorun  'normal' evliliklerde fedakarlıkta bulunarak aşılır , bazen de aşılmaz , bir bakarsınız ki 'ruh eşiniz ' değilmiş sadece 0,3 saniyede tanıyıp 4 ay sonra evlendiğiniz kişi.

*ironi açık* Şaşırtıcı *ironi kapat*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.