Jump to content

Ruh İkizi

AdminSlayer

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 90
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

O sen miydin ? :o :D :D :D

herkes çift yaratılmıştır bir bütünün iki parçasıymış kişi görüşür ve şak diye bir birine oturur muş olmaz öyle şey !!! bir ilişki demek zaman demek çaba sarfetmek demek senin ideal eşinmi yok ö

Benim ruh öküzüm var ikizim yok :(

Posted Images

Çok düşündüğüm konulardan birisi. İnanmak istiyorum herkesin bir ruh ikizi olduğuna. Ama benimki büyük ihtimalle Dünya dışında yaşıyordur:p Aslında kendimize benzeyen biriyle ne kadar iyi anlaşacağımız da tartışılabilir. Ben anlaşabileceğimi düşünüyorum ama sanırım birbirini tamamlayabiliyor olmak daha önemli.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet katılıyorum bazı arkadaşlara.Ruh ikizi ideal eş gibi şeyler bana göre de uydurmaca.İnsanlar günden güne değişirler,fikirler olsun o olsun bu olsun olgunlaşırlar.O zamana dek ideal yani istediğin gibi bir eş bulmak zordur.Bulduğun zamanda bu gerçek aşk değildir,çünkü ideal olduğu şu neden yüzünden seviyorum demek yanlıştır.Sevmek nedene dayatılamaz.Zaten insanlar olgunlaştıkları zaman ideal birini aramaktan vazgeçerler,sadece sevebilecekleri bir insanı aralar.Nedensiz sevebilecekleri o insanı,zıttı da olsa sevebilecekleri kişiyi.Bazen bu yüzden insanlar zerre ideallerine uymayan kişileri nedensiz sevip,erken yaşta ruh ikiziymiş idealmiş bunların saçmalık olduğunu anlıyor.İnsanlar bu yüzden bana göre çift yaratılmamıştır.Birini sevmek için ideali arıyorsan sen asla gerçekten birini sevemezsin zaten :) Bu yüzden sevgili arama siteleri veya şu evlilik yapan programlar saçmalıktır çoğu kişide ajanstan geliyordur programlarda.İlk görüşte aşk ve ideal özelliklere sahip zırvalıkları .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Ruh ikizi olayı..........Hım.

Olabilir aslında, neden olmasın?

Seninle aynı özellikleri taşıyordur belki, ondan dolayı çoğu konuda birbirinizi anlıyorsunuzdur.

Veya tam tersindir, yan yana geldiğinizde zıtlıklarınızdan dolayı birbirinizi tamamlıyorsunuzdur.

Hiç bilemeyiz, belki ruh ikizi illa aşkta değil; bizi dostlukta tamamlayan kişi de olabilir. :)

Hepinizin ruh ikizinizi bulmanız dileğiyle ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ruh ikizi muhabetini bilememde...çok enteresan bir olay olan hissetmek olayı var örneğin ben arkamı hiç dönmeme rağmen arkamdan birinin bana çelme takacağını hissetmiştim içimden bir ses zıpla dedi ama dedim ne saçmalıyorum ben ki keşke zıplasaymışım fena havalı olcaktı :D

Ondan sonra bir gün içimde oluşan bir sıkıntı bu gün kötü bişeler olcak diyordu olmuştu...hastanelik olaylar yaşandı durduk yere...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

O sen miydin ? :o :D :D :D

Böyle şeyleri dert etme yaa böyle inançların varsa kadere de inanıyorsundur. Kaderindeki insan sen ne yaparsan yap değişmeyecek zaten belki o kızdır belki değildir. Sen karşına çıkan insanı hakkıyla sevmeye çalışacaksın. Ha o insanı da aramaya hiç gerek yok. Umarım doğru insan doğru yerde doğru zamanda ve doğru şekilde gelir sana... Sıkma canını ;)

Kader yazılmış olsada o yazılırken hesaba bizim cüzi irademizle istediklerimizde katıldı.Yani bir şeyi yapmak istersin ve Allah onu sana nasip eder ve o kaderin olur

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.