Jump to content

Ruh İkizi

AdminSlayer

Önerilen İletiler

bende çift yaratılma olayına inanırım ama herseferinde kendime zıt insanı severim :D insan mıknatıs misali zıt kutuplar birbirini çeker derler ya işte bizdede aynı şey imkansızı ve zıttı severiz çünkü o daha cazip gelir elde etmek ister insan elde edene kadar çabalar :D Şahsen Ruh ikizimi bir kere yakaladım ama onunla herşeyimiz aynı olduğundan dolayı hiçbir heyecan kalmıyor, heyecan olmayınca tabi ayrılık vakti yaklaşıyor :D tavsiyem ıt kutbuna git ruh ikizini boşver :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 90
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

O sen miydin ? :o :D :D :D

herkes çift yaratılmıştır bir bütünün iki parçasıymış kişi görüşür ve şak diye bir birine oturur muş olmaz öyle şey !!! bir ilişki demek zaman demek çaba sarfetmek demek senin ideal eşinmi yok ö

Benim ruh öküzüm var ikizim yok :(

Posted Images

Bu iletiyi ne zaman yazmışım ya :D

Alper ben orda kader yazılmış bir kitaptır biz de senaryo gibi oynuyoruz demedim.. Kaderde üç şey değişmez derler... Doğduğun gün öldüğün gün bir de evleneceğim kişi o anlamda yazmıştım :)

Konunun kaç sayfa olduğuna bakmadımda açınca ilk sayfada bunu gördüm pardon :)

kim der ben hiç bir şey değişmez diye biliyorum

Allahın külli iradesi bizim cüz i irademizide kapsar buyüzde kaderimizi biz değiştiremeyiz ama Allah bize nasip ettiği sürece kaderimiz bizim istediğimiz gibi olabilir.Sonuçta allah heryeşi bilendir.Müslüman değilsen seni ilgilendirmeyebilir bunlar ama kader mevzusunu örünce yazdım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Konunun kaç sayfa olduğuna bakmadımda açınca ilk sayfada bunu gördüm pardon :)

kim der ben hiç bir şey değişmez diye biliyorum

Allahın külli iradesi bizim cüz i irademizide kapsar buyüzde kaderimizi biz değiştiremeyiz ama Allah bize nasip ettiği sürece kaderimiz bizim istediğimiz gibi olabilir.Sonuçta allah heryeşi bilendir.Müslüman değilsen seni ilgilendirmeyebilir bunlar ama kader mevzusunu örünce yazdım

Kader konusunda eksik bildiğin şeyler var bence :) benim de eksik bildiklerim vardır elbet :) Kader oynamaya zorunlu olduğumuz bir senaryo değildir. Kader Allahın zaman ve mekandan bağımsız her şeyi bilmesidir. Benim kaderden anladığım bu :) Yanlış anlaşılmak istemediğim için yazdım :)

Ruh ikizi meselesine gelince... Aslında ilk iletimi Samet in moralini düzeltmek amaçlı yazmışım :D Ruh ikizi denince doğuştan birbirlerine uyumlu insanlar geliyor akla ama bana göre ruh ikizi demek şu elektrik alma lafı var ya ruh ikizin en çok elektrik aldığın insan demek bana göre :)

Mutlu bir birliktelik için ruh ikizi şart mı? Değil tabi ki :) Uyumdan daha önemli bir şey varsa o da saygı ve anlayış; anlama çabasıdır bana göre.. bunlar bir çifti ruh uyumundan daha mutlu yapabilir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Benim ruh öküzüm var ikizim yok :(

Bence öküz daha iyi, en azından tarlanı sürersin bir işe yarar. İkizi ne yapacaksın? Seninle aynı şeylere sahip olacak, bana göre sıkıcı arada bir fark olması gerek, sonuçta her zaman mutlu olmakta sıkabiliyor, insan heyecanlı şeyler arayışında...biraz fena saçmaladım galiba  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence öküz daha iyi, en azından tarlanı sürersin bir işe yarar. İkizi ne yapacaksın? Seninle aynı şeylere sahip olacak, bana göre sıkıcı arada bir fark olması gerek, sonuçta her zaman mutlu olmakta sıkabiliyor, insan heyecanlı şeyler arayışında...biraz fena saçmaladım galiba :D

Bilgilisin anlaşılan *o*
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.