Jump to content

Ruh İkizi

AdminSlayer

Önerilen İletiler

Bilmiyorum ne düşünürsünüz, ben insanların çiftleriyle yaratıldığına inanırım. Şanslı olanlar o çiftlerini bulurken şanssız olanlar yanlış insana düşüyorlar. Ya da onun gibi bir şeyler. Şehir dışından arkadaşlarım geldi ki yılda 2 kere gelirler, 1 hafta gezer tozarız. Bugün yine Ankara-Kızılay'da geziyoruz, bardakta mısır alacağız, çok da severim ben. Yanıma bir kız geldi hoplaya zıplaya. Ayağında topuklu vardı ama yinede iyice yükselmeye çalışıp omuzumun üstünden mısır sipariş etti. Döndüm bir baktım o ne? WTF diyesim geldi, hani tanıyormuşum gibi hissetti, baktı bana bir güldü. Yani hayalimdeki ideal eş formunun canlanmış hali gibi bir şeydi, tarif etmeyim şimdi. Minicik bir diyaloğumuz oldu, sonra gitti. Arkadaşlar vardı yanıma, çok abazaca görünürdüm tanışmaya kalksam, 5 sapız :( Normalde çekinmem ama o kız gitti artık. Ayrıca bilmiyorum ki kişilği nasıl, belki çirkef fesadın teki. Bir daha çıkar mı karşıma onu da bilmiyorum ama bazen bu muammayı düşünüyorum. Nasıl bir insanla evleneceğim? Ruh ikizimi bulur muyum gerçekten? gibi. Dertliyim lanet olsun, bir şeyler söyleyin, teselli edin beni :(
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 90
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

O sen miydin ? :o :D :D :D

herkes çift yaratılmıştır bir bütünün iki parçasıymış kişi görüşür ve şak diye bir birine oturur muş olmaz öyle şey !!! bir ilişki demek zaman demek çaba sarfetmek demek senin ideal eşinmi yok ö

Benim ruh öküzüm var ikizim yok :(

Posted Images

• Forum Admin

O sen miydin ? :o :D :D :D

Böyle şeyleri dert etme yaa böyle inançların varsa kadere de inanıyorsundur. Kaderindeki insan sen ne yaparsan yap değişmeyecek zaten belki o kızdır belki değildir. Sen karşına çıkan insanı hakkıyla sevmeye çalışacaksın. Ha o insanı da aramaya hiç gerek yok. Umarım doğru insan doğru yerde doğru zamanda ve doğru şekilde gelir sana... Sıkma canını ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ruh ikizi olayı belki doğru olabilir ama bence ruh ikizinle evlenmek saçma olur.Neden mi çünkü iki taraf da aynı şeylerden hoşlandığı için sadece bekarken yaptığın aktiviteleri eşinle yapmış olursun o kadar.Ancak bence evlendiğin kişi senden farklı olmalı ve seni tamamlamalı.Örneğin sen tembelsen o enerjik olmalı.Bu sayede hayatın hem monoton olmaz hem de boş zamanın çok olmaz.Hem o kız senin ruh ikizin olduğunu sadece bir bardak da mısır alışı ile anlayamazsın bana göre :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emel, epicsin, efsanesin, favorimsin bir şey demiyorum ya :D O sen miydin dedi direk :D

Edit: O kız sadece örnekti gençler, gencimtıraklar ve gencimsiler :) Güzeldi orası ayrı. Ama ben kişiliğindeyim yani.

iki mesaj üst üste yazdım, nasıl düzelteceğimi bilmiyorum, admin görmek üzeredir, korkuyorum :(

Neyse hatanı fark etmişsin, bir daha olmasın. :D

Düzenlenme: Haruka tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aramıyorum ki zaten, benim ki sadece merak yani. İnsan düşünmeden edemiyor. Çok değişik kızlarla tanışıyorum ama budur dediğim olmuyor. Ben mi garibim anlamadım.

Sende ki heves o zaman aşık olmuyorsun ki sen sadece o kızdan haz alıyorsun hoşuna gidiyor aşk bam başka bir şey boş yerede arama daha var bi 20-30 kızla çık ondan sonra evlenirsin :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Okudum tabi ki spoiler içini, hoştu. Burak aşk meşk meselesine çok girmek istemiyorum, dertlendirme şimdi beni. Konuyu saptırırsam ölümüne saptırırım. Ağlarız beraber burada

Saptır olum sıkıntı değil bende gönül eğlendiriyorum ciddiye binerse korkuyorum o ayrı mesele ama binsede iyi olurdu hoşuma gitmişti aslındada genciz daha önümüzde çok şey var

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.