Jump to content

Animelerden aldığımız dersler :)

BynMubo

Önerilen İletiler

Zaten shounen izleye izleye stratejist olup çıkacağım ya, adamlar bir hamle yapmadan önce düşün'ü beynime nasıl kazıdılarsa kardeşimle WWE oynarken kimi nasıl dövsem diye düşünmeye başladım.

Aynen artık her şeyin arkasında bir mantık aramaya başladım ve kendimi o kadar kaptırdım ki keşke bir gizem filan olsa da çözmeye çalışsam kafa yorsam diye :D Derse bu kadar ilgili yaklaşabilsem keşke :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 90
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba :) Konudan var mı , bir fikrim yok ancak açmak istedim. Eğer varsa çok özür dilerim . Açıkçası benim için anime çok şeyi değiştirdi,izlemeseydim ne olurdu bilmiyorum.Ondan çok hemde çok büyük

Okumadım ama iyi bişiler yazmışsındır beğendim :D

Tövbe yaw koca fiber ekip adamı post kasmak için yorum yazıyor :D

Aynen artık her şeyin arkasında bir mantık aramaya başladım ve kendimi o kadar kaptırdım ki keşke bir gizem filan olsa da çözmeye çalışsam kafa yorsam diye :D Derse bu kadar ilgili yaklaşabilsem keşke :D

Death Note izliyorum ya iki gündür, ablama garip garip sorular sorup cevaplarından anlam çıkarmaya çalıştım.

Ama Hilal karşı atağa geçmek yerine "Sen dün gece uyumadın mı salak salak konuşmasana" dedi.

Animelerden bir şeyler öğreniyoruz ama gerçek dünyada işe yarasa ne güzel olacak!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ciddi bendede olmaya başladı,ailemle dram romantizm izliyoruz şimdi.(ben sıkıntıdan patlıyorum ) Kadın sevgilisine kavuşamayınca kendini yakıyor,tabi üzülüyoruz tamam mı bizde ablam annem falan ben :

-Niye yakıyor ki bu kadın ? Anlamadım çok mantıksız . Annem ablam :

Poker face :D Babam benim kafadan zaten korku harici izlemez :D Ciddi duygusuz olup çıktım dışlıyorlar beni :( :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.